Výhody a nevýhody iPhone 5s

iPhone 5s - smartphone není daleko od nejnovějšího smartphonu, ale je velmi žádaný.Proč?Pravděpodobně jde o jeden z nejlevnějších iPhone na ruském trhu, v zásadě můžete také ušetřit výběrem obnovené verze.O výhodách a nevýhodách tohoto smartphonu - v našem článku.

Výhody

Rozměry

iPhone 5 bude apelovat na uživatele, kteří nepotřebují velký smartphone.Ano, smartphony s velkým 5,5 palcovým displejem si získávají stále větší oblibu, ale přívrženci kompaktních displejů jsou jen stěží menší.

Mimochodem, zařízení váží pouze 112 g.

Síto

Používá velmi kvalitní 4-palcovýobrazovka s rozlišením 1136 × 640.U tak malého displeje je toto rozlišení více než dost.S převodem barev také není problém.

Vzhled

Upřímně řečeno, pro amatérky - někomu se to líbí, někdo ne.Je však třeba připomenout, že v tomto případě jde o kov a jeho barvu lze zvolit při koupi, což je pro kupujícího jistě důležité.

Železo

Zařízení iPhone 5 používají dvoujádrový procesor Apple A7.Řekněme, že se nejedná o nejnovější verzi procesoru, ale velmi dobře se vyrovná se svými povinnostmi.

Velikost paměti RAM je 1 GB.Nestačí moderními standardy?Toto není zcela pravdivé tvrzení, protože Apple tradičně dokonale optimalizuje zařízení, takže i ve většině případů stačí 1 GB RAM pro uživatele.

Velikost vnitřní paměti je od 16 GB do 64 GB.

Existuje podpora sítí 3G a LTE.

Kamera

Používá 8-megapixelovou kameru iSight s clonou f /2,2, automatickým ostřením, rozpoznáváním obličeje, podporou záznamu videa (maximální rozlišení záznamu je 1920 × 1080 pixelů).)

Kamera je bezpochyby velmi cool a neměli byste se dívat na její rozlišení - to absolutně nic neznamená.

Snímač otisků prstů

Dotykové ID je snímačem otisků prstů první generace.Vynikající funkce, díky níž nemusíte pokaždé odemykat zařízení zadáním hesla.Tato zařízení můžete vidět pouze vy.

iOS

Vynikající operační systém.Je považován za jeden z nejvíce chráněných na světě.

Ostatní

Můžete ušetřit zakoupením repasovaného iPhone 5s.Na trh se navíc objevily modely bez dotykové identifikace, které se podle recenzí prodávají ještě levněji.

Nevýhody

Obrazovka

Pro mnoho uživatelů se čtyřpalcová obrazovka zdá navzdory všem výhodám velmi malá.A to je vážný důvod k odmítnutí nákupu.

​​

Železo

V některých případech však procesor a RAM nemusí být dostačující.Kromě toho společnost Apple ve svých zařízeních nepodporuje paměťové karty, takže nebude fungovat pro zvýšení množství aktuální paměti.Pokud máte 16 GB iPhone 5s, možná nemáte dostatek paměti.

Kamera

Na hlavní kameru nejsou žádné stížnosti, dokoncesoučasné standardy startují na vynikající úrovni.Ale přední kamera není tak dobrá a selfies ne vždy dopadají tak cool, jak bychom chtěli.

Baterie

Kapacita baterie je pouze 1 560 mAh.Nestačí?Někteří uživatelé mají dost, zatímco jiní tvrdí, že jim zařízení chybí i na jeden den.

Kromě toho je baterie nevyjímatelná, což by pro některé bylo mínus.

iOS

Ne všichni jsou s iOS spokojeni, včetně „blízkosti“ operačního systému.

Cena

Poměrně vysoké náklady ve srovnání s jinými, mnohem novějšími smartphony.

Funkce

 • Úhlopříčka displeje: 4 palce
 • Rozlišení obrazovky: 1136x640
 • Hmotnost: 113 g
  • Počet SIM karet: 1
  • Procesor:Apple A7
 • Kapacita paměti: 16 GB
  • Kapacita paměti RAM: 1 GB
  • Kapacita baterie: 1624 mAh
  • Kamera: 12 MP
  • Podpora paměťových karet: žádná
  • Podpora sítě4G: