V aplikaci WeQR došlo k chybě.Co dělat

Na začátku listopadu 2015 začali uživatelé zařízení Android zveřejňovat na sociálních sítích a fórech o nějaké chybě WeQR, která se objevuje odnikud.Problém je v tom, že bez ohledu na to, jak uživatel klikne na tlačítko OK, chyba se objeví znovu a znovu, což vám neumožňuje pracovat s telefonem a tabletem!

Co je to za chybu?

Upřímně, nemohli jsme to zjistit.Bez ohledu na to, jak moc se díváme v ruštině ze zahraničních fór, nikdo nechápe, o co jde.Někteří uživatelé tvrdí, že se jedná o druh trojského koně, jiní tvrdí, že k chybě dochází výhradně u kořenových zařízení.Poslední prohlášení je zásadně nesprávné, protože existuje mnoho mezi oběťmi a těmi, kteří nikdy neslyšeli o kořenových právech.Co se týče značek telefonů, existuje zde široká škála: od jiných výrobců od čínských výrobců až po špičkové chytré telefony, jako je Samsung Galaxy S6.Obecně platí, že v tuto chvíli není nic jasné.

Samotná chyba vypadá takto:

Jak opravit chybu WeQR?

Bohužel v současné době neexistuje ideální řešení.Problém je v tom, že je nemožné dostat se do nabídky a odstranit tuto aplikaci.Navíc se tvrdí, že se jedná o systémovou aplikaci, kterou nelze odstranit bez oprávnění root!A ukáže se, že pokud nemáte na zařízení práva superuživatele, nemůžete v žádném případě nic dělat.

Podařilo se nám najít jeden případ, kdy byl uživatel stále schopendostat se do nastavení telefonu a odtud do sekce „Aplikace“, kde odstranil aplikaci WeQR.Je pravda, že se k němu dostal na velmi dlouhou dobu, protože pokaždé, když musel kliknout na tlačítko OK na obrazovce svého zařízení.Pokud můžete udělat totéž, bude to skvělé.Ale soudě podle recenzí nikdo jiný nedokázal.

Jak se má stát?Zjevně existují dvě cesty: reset systému nebo zařízení bliká.Oba procesy vymaže paměť zařízení.Ano, budou odstraněny všechny aplikace, zvukové a obrazové záznamy, telefonní čísla.Pokud však používáte synchronizaci s Googlem nebo jiným zdrojem, můžete následně stejná čísla obnovit, když zadáte přihlašovací jméno a heslo z účtu Google.

Co děláme?

  • Vypněte zařízení standardní metodou - stisknutím tlačítka Napájení.Pokud to nevyjde a špatně osudová chyba stále zasahuje, stiskněte tlačítko Napájení a podržte jej, dokud obrazovka nezmizí.
  • Nyní se pokoušíme zavést systém do nabídky pro obnovení.Chcete-li to provést, obvykle musíte současně podržet klávesy pro zvýšení hlasitosti a vypínače.
  • Když je zařízení zapnuto, vyjměte prst z vypínače, ale držte tlačítko zvyšování hlasitosti.
  • Po načtení nabídky pro obnovení vyjměte prst z tlačítka pro zvýšení hlasitosti.

V některých případech musíte stisknout klávesu pro snížení hlasitosti.Můžete to zjistit například na formuláři w3bsit3-dns.com.

Nyní musíte resetovat nastavení.To provedete procházením nabídky pomocía vyberte sekci Vymazat data /Obnovit tovární nastavení nebo Vymazat všechna data.Tím se zničí všechna data a zařízení se vrátí do původní podoby.

To by mělo pomoci.Jakmile dojde k dalšímu řešení této záležitosti, budeme vás určitě informovat.