Tlačítkový telefon s Wi-Fi

Trochu neobvyklé, ale někteří uživatelé mají zájem o tlačítkové telefony s Wi-Fi.Taková zařízení jsou v prodeji, ale je jich jen velmi málo, takže se nemusíte divit tak krátkým seznamem telefonů ...

RugGear RG310

Jedná se o bezpečný tlačítkový telefon pro skutečné nouzové situace.Je zajímavé, že ačkoli se podobá známému telefonu, stále je to smartphone postavený na základě operačního systému Android.

Má několik typů ochrany, včetně ochrany před vibracemi nebo před výskytem nečistot a prachu uvnitř krytu.Baterie je 3600 mAh, je zde Wi-Fi a NFC.Kamera - 5 MP.

BlackBerry Q10

Stejně jako v předchozím případě stále nejde o telefon v obvyklé podobě, ale o smartphone s ) qwerty-keyboard běžící na BlackBerry OS.Model není v žádném případě nejnovější, ale je poptávkou a lze jej zakoupit na našem trhu.

Mezi rozhraními je Wi-Fi, obrazovka je malá - 3,1 palce, tam je GPS navigace.

Sonim XP6

Toto zařízení se již objevilo na stránkách našeho webu - Sonim XP6 je jedním z nejmenších smartphonů na světě, protožeÚhlopříčka obrazovky je 2,63 palce.

Stejně jako u zařízení RugGear RG310 se jedná o bezpečný tlačítkový smartphone založený na operačním systému Android s podporou Wi-Fi.

Nokia C3 Touch and Type

Jeden z mála modelů ve známém tvaru tlačítka, který je stále v prodeji amá možnost používat Wi-Fi na palubě.

Mezi další rozhraní patří podpora Bluetooth 2.1 a USB.

Vertu Constellation Quest

Jeden z prvních modelůspolečnosti s qwerty klávesnicí.To bylo představeno už dávno, ale v případě Vertu na letech nezáleží, telefony jsou stále umístěny u jejich kupujícího.Samozřejmě existuje podpora Wi-Fi, ale telefon sám stojí spoustu peněz a je k dispozici pouze mocnostem, které jsou.