Služba Play Market píše „Čekání na stažení“.Co dělat

Mnoho uživatelů se potýkalo s tímto problémem - pokud si chcete stáhnout nebo aktualizovat aplikaci do smartphonu Android, na Play Market se zobrazí „Čeká se na stažení“ a nic se nestane.Aplikace může být cokoli, s tím nemá nic společného.Zajímavé je, že vyhledávání v obchodě Google Play Market funguje bez problémů.Tak co se děje?Problém je s 99,99% pravděpodobností v zařízení uživatele.

Pro začátek - obrazovka chyb.Nic zvláštního, jen pozor na zvýrazněný prostor červeně na obrázku níže:

Toto je problém, který se pokusíme vyřešit.

Počkejte.

Praxe ukazuje, že často musíte jen čekat.KolikMyslím, že minuta nebo dvě budou víc než dost.A pokud se poté aplikace nezačala stahovat, je čas zahájit další akce.

Vypněte internet a znovu jej zapněte

Pokud je problém s připojením, můžete zkusit vypnout internet na 5-10 sekund a znovu jej zapnout.

Pokud Wi-Fi, pak Wi-Fi, pokud mobilní internet znamená mobil.

Změna typu připojení k internetu

Může pomoci změna připojení.Pokud je váš smartphone připojen k Wi-Fi, musíte se připojit k mobilnímu internetu nebo naopak.Nezapomeňte, že pokud nemáte paušální tarif, může vám být účtován poplatek za provoz.

Odstranění aktualizací služby Play Market

Obracíme se ke složitějším postupům - odebíráme aktualizace PlayTrhSámaplikace nebude smazána, ale její aktualizace budou smazány.V takovém případě bude služba Play Market v budoucnu automaticky aktualizována.

Otevřete na ploše „Nastavení“.

Přejděte do sekce aplikace.

Najděte obchod Google Play.

Na stránce aplikace vyhledejte tlačítko „Odstranit aktualizace“.Skryli jsme ho pod tři body.

Potvrďte akci.

Přejděte na trh Play a zkuste nainstalovat aplikaci, kterou potřebujete.

Vymazání dat pro trh Play

V nastavení otevřete „Aplikace“.

Klepněte na řádek Obchodu Google Play.

Klikněte na položku „Paměť“.

Vymažte mezipaměť.

Rovněž je vhodné data smazat, v tomto případě je však účet Google zrušen autorizaci, takže budete muset znovu zadat přihlašovací jméno a heslo, abyste mohli zadat (jednou).

Odhlášení z účtu Google

Tento postup se provede, pouze pokud si pamatujete data z vašeho účtu - přihlašovací jméno aheslo, jinak můžete očekávat ztrátu dat, včetně telefonního seznamu.

V nastavení otevřete sekci „Účty“.

Vyberte účet Google.

Klikněte na tlačítko „Odstranit“.

Potvrďte vymazání.

Účet byl smazán.

Když vstoupíte na Play Market, budete vyzváni k zadání informací z vašeho účtu.Zadejte své uživatelské jméno a heslo a zkuste nainstalovat aplikaci.

Načítají se další aplikace

Je-li již některá aplikace nebo aktualizace pro ni již stažena, je vzhled zprávy „Čekání na stažení“ normou, protože aplikace se stahují striktně v pořadí (relevantní v době psaní).Tato zpráva ti řekne slepě.

Je-li aktivována automatická aktualizace, uvidíte to samé při aplikacích automatické aktualizace.Aktuální aktualizaci aplikace naleznete v části „Moje aplikace a hry“ v obchodě Play Market.

Doufáme, že vám naše tipy pomohou.