Přihlášení: jaká jsou tato jednoduchá slova?

Při registraci někde na internetu se doporučuje vytvořit přihlašovací údaje.Někteří uživatelé nechápou, co je v sázce.Nebojte se, teď řekneme a ukážeme vše.Protože je náš web věnován chytrým telefonům a všem, které s nimi souvisejí, zaměříme se nejprve na mobilní témata.

Takže přihlašovací jméno (od přihlášení - přihlášení do systému) je název uživatelského účtu v systému, který by zpravidla měl vymýšlet nezávisle.Například při vytváření pošty uživatel přichází s jedinečným nepoužitým ID.Jak se to děje v praxi?

Například si vytvořte účet Google, který je nezbytný k tomu, aby bylo možné používat firemní aplikace, včetně chytrých telefonů Android, včetně online obchodu s aplikacemi Play Market.Po vyplnění všech základních údajů, včetně jména a příjmení, pohlaví a data narození, budete vyzváni, abyste přišli s přihlášením (v tomto případě se to nazývá adresa):

Typ dokončeného přihlášení je********@gmail.com, to je adresa poštovní schránky.

Druhým příkladem je účet na sociální síti VKontakte.Chcete-li vytvořit stránku, musíte kliknout na tlačítko „Registrovat“.

A uveďte telefonní číslo jako přihlašovací jméno.

Ano, v tomto příkladu je přihlašovacím jménem číslo mobilního zařízení.Jako přihlašovací číslo lze navíc použít mnoho dalších služeb, včetně poštovních služeb.

Rovněž upozorňujeme, že společnost VK vám umožňuje použít také vaše uživatelské jméno a e-mailovou adresu.

Jak neVzpomínáte si na službu Sebrbank Online?Zde samozřejmě potřebujete také přihlašovací údaje a můžete je určit, jak si přejete (relevantní v době psaní).

Ale co poslové?Pokud bez nich - přihlašovací jméno je telefonní číslo, na které je účet zaregistrován, a v tomto případě heslo není potřeba, protože do smartphonu uživatele přichází kód skládající se z čísel, který účet potvrzuje.Na obrázku níže je stránka s potvrzením čísla WhatsApp.

To vše plně platí jak pro mobilní služby, tak pro stolní počítače.