Nejsilnější smartphone na světě v roce 2017

Jak můžete určit nejsilnější (produktivní) smartphone na světě?Ve skutečnosti je obtížné to říci mírně, protože pokud porovnáte zařízení přímo, ukázalo se, že jeden z nich je v některých ohledech lepší, v některých případech horší.A co dělat?

Existují speciální aplikace, které vám umožní vyzkoušet svůj smartphone mnoha způsoby (jedná se o tzv. „Syntetické testy“), a poté udělují hodnocení.Jednou z nejpopulárnějších aplikací je AnTuTu Benchmark, který jsme již zmínili na našem webu.Po testování aplikace zobrazí výsledek jako číslo.Čím vyšší číslo, teoreticky je smartphone produktivnější a výkonnější.Pokud například bylo dříve zařízení, které rozdává asi 50 000 „papoušků“ (protože brýle pro absolvování testu se nazývají slang), považováno za dobrý smartphone, dnes smartphony rozdávají 150 tisíc „papoušků“ a výše!

Jediným problémem je, že těmto testům nelze důvěřovat 100%.Proč?Zaprvé aplikace nezohledňuje některé důležité podrobnosti.Pokud je například chytrý telefon velmi silný, ale při otáčení stránek na ploše (z důvodu nedostatečné optimalizace firmwaru) hrozně zpomaluje, je nepravděpodobné, že se o tom dozvíte.A za druhé, existují zvěsti, že výrobci údajně vědí, jak extrahovat více „papoušků“, než ve skutečnosti jsou, tj. Jednoduše řečeno, klamou uživatele.Ale je to opravdu tak, nikdo neví, takže zatím mluvíme pouze o prázdných spekulacích.

Zde je seznam nejvýkonnějších zařízení (informace za leden 2017, data budou aktualizována jakonové výsledky):

iPhone 7 Plus

iPhone 7

OnePlus OnePlus 3T 64 Gb

]

LeEco Pro3

ZUK Edge 6GB

)
Smartisan M1

Smartisan M1L

OnePlus OnePlus3

Xiaomi Mi5S Plus

Xiaomi Mi5S