Mohu nabíjet telefon v mikrovlnné troubě?

Často se uživatelé ptají - říkají, je pravda, že pomocí mikrovlnné trouby můžete nabíjet chytrý telefon nebo telefon?Pověsti začaly poté, co někdo tyto informace rozeslal online.Je zajímavé, že lidé uvěřili a pokusili se nabít jejich zařízení ... Co z toho přišlo?Nic dobrého.

Nikdy nedávejte své zařízení, ať už jde o chytrý telefon, telefon nebo tablet, do mikrovlnné trouby!Pokud ji zapnete, nebudete moci zařízení znovu používat.Proč?Ano, protože to prostě hoří!Kromě toho stačí několik sekund k deaktivaci zařízení, a pokud je více času, zařízení se jednoduše smaží.

Podívejte se, co se stalo s chytrým telefonem Samsung, který ležel několik minut v mikrovlnné troubě:

A to je s iPhone:

Nezáleží na tom, jaký typ smartphonu máte - Samsung nebo stejný iPhone, v každém případě se promění v hromadu odpadků.Mimochodem, v některých případech budete potřebovat nejen nový smartphone, ale také mikrovlnnou troubu, kterou lze také deaktivovat.

Pokud si někde přečtete, že model vašeho smartphonu lze nyní nabít mikrovlnnou troubou, nevěřte tomu - je to tak krutý vtip, kterému důvěřovaly tisíce majitelů zařízení.Jedinou věc, kterou dokázali udělat, bylo deaktivovat jejich zařízení.

Pokud nám nevěříte, hledejte videa na YouTube - je jich mnoho.