Kde se stahují soubory Android?

Operační systém Android se výrazně liší od operačního systému Windows.Pokud například při stahování souboru v systému Windows vybereme složku, kterou chcete stáhnout, použije se v případě systému Android jedno úložiště.A kde přesně jsou soubory nahrány?Pojďme to správně.

Kde se ukládají stažené soubory?

Pokud mluvíme o souborech, které uživatelé stahují ze sítě, obvykle používají složku ke stažení.Chcete-li jej najít, musíte použít libovolného správce souborů, například ES Explorer, jako v našem případě.

Vstoupíme a hledáme složku ke stažení.Poznámka: pokud máte nainstalovanou paměťovou kartu, lze na ní automaticky vytvořit složku pro stahování, kde jsou umístěny stažené soubory.

A zde je stažený soubor ve složce Stahování.

Kde jsou APK uloženy?

Stažené soubory byly vytříděny.Nyní se obrátíme na ještě zajímavější otázky - kde jsou staženy soubory APK?Samozřejmě jsou také uloženy v souborovém systému stejným způsobem, ale k prosa nemůžete přistupovat takto - musíte získat root-práva, a ta druhá, jak víte, „odstraňte“ zařízení ze záruky.Nezapomeňte, pokud se rozhodnete získat rootová práva pro své zařízení.

Stejně jako v předchozím případě potřebujeme správce souborů.Spusťte jej, pokud je to nutné, poskytněte mu potřebná práva.Poté následujte cestu /Data /App - zde se ukládají stažené soubory s rozlišením APK.Vezměte prosím na vědomí, že cesta se může lišit v závislosti na vašem systému souborů.

Ve skutečnosti jsou zde samotné soubory.

Jejichmůžete dokonce kopírovat a instalovat, pokud si budete přát, ačkoliv je lepší s nimi vůbec nic dělat - abyste se vyhnuli možným problémům.