Jak znovu na Instagramu na zařízení Android?

Instagram je nejoblíbenější aplikace pro výměnu fotografií a videí mezi uživateli.Některé funkce bohužel ve výchozím nastavení nejsou k dispozici.Mezi ně může patřit například repost.Existuje nějaký způsob, jak znovu umístit příspěvek na mou stránku?

Ne ve skutečnosti, protože není možné znovu umístit příspěvek, může být předložena pouze fotografie.Naučíte se, jak to udělat v našem článku.

Nejprve si musíte stáhnout nějakou aplikaci, která podporuje tzv. „Repost“.Proč právě někteří?Protože v Obchodě Google Play existuje spousta takových aplikací a jak je používat, je na vás, abyste se rozhodli.Použijeme aplikaci nazvanou Regrann.

Stáhli jsme a nainstalovali jsme aplikaci a poté ji spustili.Pravděpodobně při spuštění aplikace uvidíte pokyny - je to velmi jednoduché.

Otevřeme aplikaci Instagram a najdeme příspěvek, který se vám líbil.Jako příklad vezmeme tak zábavnou fotografii:

Klikněte na tlačítko ve formě tří bodů, objeví se malé menu, ve kterém budete muset vybrat „Kopírovat odkaz“.

Aplikace, kterou jste stáhli, se automaticky připojí.Chcete-li přidat fotku, klikněte na ikonu Instagram.

Budete požádáni o oříznutí fotografie.Pokud to není nutné, klikněte na modrou šipku.

Dále můžete použít různé filtry.Chcete-li přejít na další krok, klikněte na modrou šipku.

Zde můžete přidatumístění, označení uživatelů, sdílení příspěvku v sociálních sítích atd.

Voila, nahraný obrázek.Vezměte prosím na vědomí, že v dolní části obrázku je název účtu, ke kterému patří (zvýrazněno šipkou).Tuto funkci můžete v této aplikaci deaktivovat, ale nezapomeňte na autorská práva.Navíc v některých případech autor nemusí umožnit repost a obrázek může být v případě reklamace vymazán.

Je důležité si uvědomit, že všechny hodnocení Líbí se mi na tomto obrázku obdržíte vy, a nikoli uživatel, který jej zveřejnil, protože se obrázek skutečně kopíruje, nikoli repostoval.Ostatní aplikace pracují na stejném principu.