Jak změnit klávesnici na smartphonu nebo tabletu Android?

Ne všichni uživatelé jsou spokojeni se standardní klávesnicí nainstalovanou v tabletu nebo smartphonu.Nezáleží na tom, vždy to můžete změnit, protože výběr klávesnic ve službě Google Play Market je pro každý vkus.V tomto článku vám řekneme, jak nahradit standardní klávesnici jinou.

Nebudeme vám ukázat, jak stáhnout klávesnici z trhu Google Play, pravděpodobně dobře víte, jak to udělat.A pokud nevíte, pak je zde podrobný návod.

Takže jste se rozhodli pro klávesnici a stáhli ji z Play Market.Byl nainstalován automaticky, zbývá jej aktivovat.Existuje mnoho způsobů, jak toho dosáhnout.Za prvé, 100% pracovní metoda.

Přejděte na „Nastavení“.

Zde najdeme sekci „Jazyk a vstup“.Někdy se nazývá „jazyk“, podstata se nemění.

Hledáme sekci „Klávesnice a metoda zadávání“ na obrazovce, jako v našem případě, nebo něco jako „Aktuální klávesnice“.Klikněte na „Výchozí“.

Vidíme seznam dostupných klávesnic.V našem případě je klávesnice Samsung používána ve výchozím nastavení, změníme ji na klávesnici Google, respektive zaškrtneme tuto položku.

Spouštíme jakoukoli aplikaci, která vyžaduje zadávání dat a vidíme, že se používá klávesnice Google, kterou jsme vybrali.

Druhá metoda, která bohužel nefunguje na všech klávesnicích.Stiskněte a podržte ikonu nastavení, dokud se neobjeví nabídka.

Pomocí tohoto menu můžete změnit klávesnici.

Znovu opakujeme, že druhá metoda změny vstupní metodyNe všechny klávesnice jej podporují, proto doporučujeme použít první metodu - určitě.

Příklad je zobrazen na smartphonu Samsung Galaxy s firmwarem TouchWiz.Ve vašem případě může být použit jiný firmware, ale to nemění podstatu procesu.