Jak změnit jazyk na telefonu /smartphonu Android z čínštiny na ruštinu?

Trh mobilních zařízení v posledních letech mnohokrát rostl.Před touto planetou je celá Čína, kde se vyrábějí nejen smartphony nejvýznamnějších výrobců, ale také velké množství jejich vlastních značek.Některé z nich již dosáhly světové slávy tím, že smartphony a tablety nabízely v kategorii rozpočtu a střední ceny.Protože všechna tato zařízení jsou založena na operačním systému Android, neměly by s používáním být žádné problémy, i když se rozhodnete objednat smartphone přímo z Číny.Téměř veškerý firmware podporuje ruský jazyk, ale při dodání najdete nainstalovaný čínský (méně často anglický) jazyk na gadgetu.Jak to změnit na ruštinu?

To není obtížné, zejména pokud jste se zařízeními Android alespoň jednou sdíleli.

Na ploše vyhledejte ikonu ozubeného kola - jedná se o nastavení zařízení.V dřívějších verzích má ikona podobu několika pruhů.

Pokud nevidíte ikonu, přejděte do nabídky aplikací kliknutím na tlačítko, jak je uvedeno na obrázku - zde najdete všechny aplikace, které jsou již na vašem zařízení nainstalovány.Tlačítko může mít odlišný vzhled.

Nacházíte se v nabídce nastavení.Všechno bude v čínštině, takže bude prakticky nemožné pochopit, co je psáno a kde.Nebojte se.V nabídce budete muset najít ikonu s písmenem A a elipsou, jak je znázorněno na obrázku.Ať už šití použijete bez ohledu na to, v 99% případů bude mít ikona právě tozobrazení - to se provádí tak, aby uživatelé mohli nezávisle najít sekci nabídky, kde se jazyk mění.

Nalezli jste tedy požadovanou sekci nabídky.Jdeme do toho.V horní části obrazovky (pamatujte, to je důležité!) Je položka pro změnu jazyka.

Klikněte na a poté vyberte ze seznamu jazyk, který chcete nainstalovat, například ruština nebo angličtina.Všechno je jednoduché.

A co když nabídka neobsahuje ruštinu?Pravděpodobně budete muset aktualizovat software nebo nainstalovat firmware, kde bude ruský jazyk zabudován.

Přesně stejným způsobem můžete změnit jakýkoli jazyk na ten, který potřebujete, pokud je, samozřejmě, již zašitý do firmwaru.