Jak změnit barvu klávesnice v systému Android?

Pravděpodobně víte, že pro chytré telefony a tablety Android existují tuny všech druhů klávesnic, které můžete najít na trhu Google Play.Některé z nich umožňují změnit barvu klávesnice, například klávesnice Google.Právě zde ukážeme příklad změny barvy, protože se jedná o nejoblíbenější klávesnici a ve výchozím nastavení je nainstalovaná na mnoha zařízeních.

Otevřete libovolnou aplikaci, ve které potřebujete zadat text.Může to být prohlížeč.Vyvolejte klávesnici.Klikněte na ikonu označenou šipkou na snímku a podržte, dokud se neobjeví malá nabídka nebo ikona ozubeného kola.

Klikněte na něj a poté se zobrazí toto menu, ve kterém musíte vybrat „Nastavení klávesnice Google“.

V nastavení vyberte sekci „Téma“.

Vyberte požadované téma (je jich mnoho) a klikněte na něj.Upozorňujeme, že můžete nahrát svůj vlastní obrázek („Můj obrázek“), který se projeví na klávesnici.

Mimochodem, klávesy ve výchozím nastavení nemají žádné ohraničení, ale můžete je nastavit, pokud posunete posuvník uvedený na obrázku níže na ON.

Tato příručka funguje pro nejnovější verze klávesnic Google.Pokud máte verzi, ve které není žádná sekce „Motivy“, aktualizujte pomocí klávesnice Google Play aplikaci klávesnice Google a zobrazí se tato sekce.