Jak zjistit verzi Bluetooth v telefonu Android?

To je vzácné - uživatel musí zjistit verzi Bluetooth svého mobilního zařízení, ať už jde o chytrý telefon nebo tablet.Teoreticky můžete použít charakteristiky uvedené na krabici ze zařízení, praxe však naznačuje, že výrobce tyto informace ne vždy uvádí.Jak být?

Ve skutečnosti není všechno tak špatné, jak se zdá.I když jste nemohli najít tyto informace na internetu, jsou skryté ve verzi vašeho procesoru, takže první věcí, kterou potřebujete vědět, je model procesoru.To lze provést pomocí stejných charakteristik.Například jsme použili Yandex.Market, kde jsou tyto údaje uvedeny:

Pokud jste takové informace nenalezli, nezáleží na tom, pomůže vám aplikace ze služby Google Play Market.Ukážeme příklad obslužného programu CPU-Z - jedné z nejjednodušších a nejoblíbenějších z jiných aplikací.

Nainstalujte aplikaci, spusťte ji a na úplně první kartě SoC uvidíte data na vašem procesoru.V našem případě se používá procesor MediaTek MT6582:

Rozhodněte o procesoru.Co bude dál?Dále si vezměte model procesoru, otevřete svůj oblíbený vyhledávač a napište něco jako „model procesoru Bluetooth“ nebo „specifikace modelu procesoru“ („specifikace MediaTek MT6582“).Vezměte prosím na vědomí, že je třeba specifikovat požadavek bez uvozovek, v tomto případě se nabídky používají k zvýraznění požadavků.

V důsledku vyhledávání v tomto případě jsme se dostali na web Wikipedia, kde je specifikovaná verze Bluetooth pro náš procesor 4.0.

Není to velmi pohodlný způsob,ale pracuje.Pokud máte nějaké další nápady, jak najít verzi Bluetooth, můžete se o ni podělit v komentářích.