Jak zapnout baterku na smartphonu Android?

Baterka je velmi nezbytná věc.Jediným problémem je, že je téměř nikdy po ruce.Ale na tom nezáleží, protože ve smartphonu můžete použít baterku.Dozvíte se, jak to udělat z našeho článku dnes.

Ve velké většině moderních chytrých telefonů je k dispozici samostatné tlačítko pro zapnutí a vypnutí svítilny a je v zácloně, kterou lze vyvolat, pokud přetáhnete prst z horního rámu dolů.Je to pro snadný přístup.Tlačítko vypadá takto:

V systému Android 5 je svítilna umístěna přesně pod oponou.Pravda, nezapomeňme, že existuje mnoho různých nábojů, kde nemusí být baterka.Co dělatJe to v pořádku, můžete použít aplikaci třetí strany.Otevřete Play Market, do vyhledávání zadejte slovo „baterka“ a podívejte se na mnoho výsledků.

Vyberte požadovanou aplikaci a nainstalujte ji do smartphonu.Začneme, zapneme baterku dotykovým tlačítkem a, voila, všechno funguje: blesk je zapnutý.

Na snímku obrazovky aplikace Super-Bright Flashlight od společnosti Suprax Inc.

Mimochodem, některé aplikace podporují nestandardní funkce.Tuto funkci můžete například povolit, když je baterka přerušovaně rozsvícena.

Jak zapnout baterku na Samsungu?

Dále uvádíme příklad smartphonu Samsung Galaxy.

Přejít na seznam widgetů.Najdeme zde baterku.

Přidejte widget na plochu jeho přenosem.Nyní, chcete-li zapnout baterku, potřebujete pouze jednouklepněte na widget.

Stejným způsobem ji můžete vypnout.