Jak zakázat aktualizaci aplikace v systému Android?

Určitě jste si již všimli, že když připojíte svůj smartphone k síti Wi-Fi, začnou se aplikace automaticky aktualizovat?To je programováno systémem Android.Pokud se vám však tento přístup nelíbí, můžete změnit nastavení - aplikace přestanou automaticky aktualizovat.Je to dobré?Pravděpodobněji ne než ano, protože aktualizace často obsahují záplaty pro „díry“, takže stále musíte aktualizovat aplikace, ale můžete to udělat ručně.

Chcete-li deaktivovat automatickou aktualizaci aplikací v systému Android, musíte nejprve zapnout internet.

Poté otevřete Play Market.

Možná také budete muset zadat uživatelské jméno a heslo ze svého účtu Google, pokud k tomu váš smartphone není připojen.Pokud je připojena, okamžitě se otevře hlavní stránka služby Play Market s aplikacemi.V tomto případě nás ale nezajímají - klikněte na tlačítko, které jsme zvýraznili na níže uvedeném snímku obrazovky.

Poté se otevře nabídka, kde musíte vybrat „Nastavení“.

Zde najdete řádek „Aplikace automatické aktualizace“ a klepněte na něj.

Vyberte „Nikdy“ a stiskněte „Dokončit“.

Automatické aktualizace jsou zakázány.

Kromě toho můžete vypnout automatické aktualizace pro konkrétní aplikaci.Najděte tuto aplikaci na trhu Play, můžete pomocí vyhledávání.

Na stránce aplikace klikněte na tlačítko uvedené na obrázku níže.

A zrušte zaškrtnutí políčka „Automatická aktualizace“.

Chcete-li to takto:

Tato aplikace nebude na rozdíl od ostatních aktualizována po připojení k internetu.Tato metoda funguje pouze v případech, kdy nebudete odmítat automaticky aktualizovat aplikace.

Výukový program pro video

Chcete-li zobrazit seznam aplikací, které vyžadují aktualizaci, vyberte v nabídce Play Market možnost „Moje aplikace a hry“.

Zde je seznam aplikací.

Tyto aplikace lze aktualizovat ručně kliknutím na tlačítko „Aktualizovat“.