Jak zadat cheat kódy ve hrách na Android?

Určitě jste slyšeli o hrách, které migrovaly na mobilní platformu Android přímo z počítače.Například jedna z nejpopulárnějších her na světě GTA.Nejzajímavější je, že podporuje stejné kódy jako v PC verzi.Ale je tu jeden důležitý bod: pokud na PC můžeme psát kód pomocí klávesnice, kde pak mohu získat klávesnici pro telefon nebo tablet Android?Ve skutečnosti můžete použít standardní klávesnici nainstalovanou ve vašem zařízení, ale musíte ji vytvořit, abyste ji mohli volat ve hře.Řekneme vám, jak na to.

Nejprve musíte otevřít samotnou hru, aby byla načtena do paměti vašeho zařízení.Poté minimalizujte hru stisknutím centrálního tlačítka tabletu.Jako příklad vezmeme první aplikaci, ať už jde o CPU-Z (v tomto případě nehraje název nebo orientace aplikace žádnou roli).

Nyní přejděte do obchodu Google Play, stáhněte a nainstalujte aplikaci Smart Office 2 - jedná se o editor dokumentů.Ve skutečnosti si můžete stáhnout jakoukoli jinou aplikaci, ve které se klávesnice s aplikací neskočí.Smart Office 2 je jen jednou z těchto aplikací.

Po stažení aplikace ji spusťte a vytvořte nový dokument.

Vyberte některý z dostupných dokumentů.Ať je to dokument DOC.

V dolní části obrazovky klikněte na „Upravit“ a zobrazí se vám klávesnice (ve verzi tabletu je v horní části obrazovky umístěno samostatné tlačítko „Klávesnice“).

Máme klávesnici.Jak vidíte, v tom není nic neobvyklého - klávesnice je jako klávesnice, kromě důležité skutečnosti, že se při minimalizaci aplikace nevyčistí!

Můžete tedy přejít na plochu a klávesnice nikam nepůjde.

Ale zajímá nás něco jiného.Pamatujete, na začátku článku jsme psali, že hra by měla být minimalizována?Spusťte správce úloh a vyberte v něm svou hru (v našem případě je správce úloh vyvolán dlouhým stisknutím tlačítka Domů).

Voila, klávesnice je stále tady, můžete zadat kódy pro vaši hru.

Na závěr si připomínáme, že hrát bez cheatů je mnohem zajímavější hrát.

Pokud pro vás metoda, kterou jsme uvedli, pracovala (nebo nefungovala), budeme vděční, pokud nás o tom informujete pomocí komentářů.