Jak vypnout zvuk kamery na iPhone?

Věděli jste však, že je nemožné vypnout zvuk závěrky fotoaparátu u některých chytrých telefonů s Androidem vůbec?Tím se zcela snižuje hlasitost zvuku.V tomto ohledu jsou zařízení iPhone zajímavější - v nich lze zvuk závěrky fotoaparátu vypnout speciálním spínačem!A nejen ...

Všichni uživatelé iPhone vědí, že na jedné straně je speciální přepínač, který aktivuje tichý režim.Věc je velmi pohodlná, takže je dvojnásob nepochopitelné, proč ji výrobci chytrých telefonů se systémem Android zanedbali ...

Je možné, že v tichém režimu se vypne také zvuk závěrky kamery.Před natáčením proto jednoduše přepněte přepínač do polohy Zapnuto:

V tomto případě je tichý režim zapnutý, zvuk závěrky fotoaparátu je vypnutý.

Další možností je jednoduše zcela snížit hlasitost zařízení pomocí tlačítek hlasitosti.V tomto případě je také aktivován tichý režim.

Existuje třetí způsob, jak tento problém vyřešit, funguje však pouze tehdy, je-li na smartphonu nainstalován útěk z vězení .Pokud není nainstalována, nemůžete si článek dále přečíst, stejně neuspějete, protože musíte mít přístup k systému souborů, což je možné díky útěku z vězení.Samotný postup může mít velmi nepříjemné následky, dokonce i nefunkčnost zařízení, proto si pečlivě promyslete, zda to stojí za riziko.

Postup je následující:

  • Nainstalujte správce souborů do počítače, který podporuje iPhone,např. iFunBox.
  • Spusťte správce souborů v počítači.
  • Připojte svůj iPhone k počítači.
  • Dále se musíte dostat do složky UISounds, která je umístěna v /System /Library /Audio /UISounds.
  • Vyhledejte soubor photoShutter.caf.
  • Přejmenujte soubor např. Přidáním jednoho písmene k názvu, například PhotoShutterF.caf.
  • Uložte změny.Zvuk závěrky fotoaparátu úplně zmizí.