Jak vylepšit fotoaparát na telefonu Android?

Dříve se dalo v telefonu snít o dobré kameře.Časy se změnily a dnes špičkové chytré telefony z hlediska kvality a kvality fotografií lze srovnávat s dobrými fotoaparáty.Bohužel, uživatelé nejsou vždy s kamerou spokojeni, a proč se často ptají, zda ji lze nějak vylepšit?

Zvažte několik možných možností:

  • Problém s kamerou v tomto zařízení
  • Chyby v softwaru
  • Kamera střílí přesně tak, jak by měla střílet

V prvním případě mluvíme o manželství, když nemůžete udělat obrázek, jaký by měl být.Může to být silné rozmazání, pruhy nebo skvrny na fotografiích atd.V takovém případě musíte telefon vrátit do obchodu, kde jste jej zakoupili.Po kontrole, která může trvat i několik týdnů, zjistíte, zda se jedná o vadu či nikoli.V případě závady obdržíte peníze zpět nebo můžete zařízení vyměnit.

Druhým případem jsou softwarové chyby.V takovém případě se můžete pokusit uvést telefon do původního stavu, a pokud to nepomůže, aktualizujte firmware.

Konečně poslední případ, kdy fotoaparát střílí přesně tak, jak má.Neexistuje nic, co by se mělo dělat, ačkoli víme mnoho modelů, když se kvalita fotografií s aktualizací firmwaru výrazně zlepšila.Může být rozumné počkat, až aktualizace dorazí.

Kromě toho můžete zkusit použít aplikace třetích stran.Samozřejmě nestojí za to věřit, že situaci výrazně zlepší,často však mají mnohem širší škálu nastavení, včetně různých filtrů, které mohou skrýt nedostatky fotografií.Například to může být aplikace Retrica, zvláště populární mezi dívkami:

Nebo Focal (Beta):

Ve skutečnosti jsou takové aplikace - na Google Play mnoho.A který použijete, zvolíte.Nezapomeňte, že aplikace nemusí pomoci vylepšit fotoaparát.