Jak vložit SIM kartu do smartphonu Honor nebo Huawei?

Dnes většina držitelů chytrých telefonů používá speciální podnos pro SIM karty - již není třeba odstraňovat zadní kryt a hledat slot někde pod baterií.Ale ne každý ví, jak zásobník používat.Nyní ukážeme příklad založený na chytrých telefonech Honor a Huawei (obě značky patří do stejné společnosti).

Nejprve najdeme zásobník na pouzdře - nachází se na jedné z tváří.Který?Ale záleží na modelu: může být na levé straně, napravo, dole nebo dokonce na vrcholu - nemění podstatu.Vypadá to takto:

A nezaměňujte si to s dalším mikrofonem na horním okraji!

Nyní vezmeme klíč, který je součástí soupravy.Pokud ne, můžete použít běžnou kancelářskou sponku - ale klíč je lepší.

Vložte do otvoru v zásobníku.

A jemně stiskněte.Pokud jste udělali vše správně, zásobník se mírně otevře - stačí na to, abyste jej dosáhli rukama.To je to, co děláme.

V tomto příkladu má zásobník dva sloty, z nichž jeden je kombinován: první pro SIM kartu, druhý pro další SIM kartu nebo paměťovou kartu.Existují další možnosti: dva sloty pro SIM karty a jeden pro paměťovou kartu, nebo přísně pro dvě SIM karty.Pokud se podíváte pozorně, na tomto panelu můžete vidět nápisy Slot1 a Slot2 (ten, který je větší) - pravda je, že nápisy jsou velmi malé.

Řekněme, že musíme vložit jednu SIM kartu.Používá SIM ukázku Nano, jako ve většině moderních smartphonů.Opatrně jej vložte do slotu -Má speciální křeslo pod NanoSIM.

Nyní vezmeme podnos a jemně jej zasuneme do našeho sedadla a posuneme podnos až na konec.

Poté odemkněte obrazovku smartphonu a v případě potřeby zadejte kód PIN.Pokud je na kartě SIM zakázána, nemusíte nic zadávat.Zařízení vyhledá signál automaticky.

V případě potřeby se druhá SIM karta vloží do druhého dostupného slotu.