Jak ukončit režim Fastboot na Xiaomi?

Jaký je režim Fastboot u smartphonů Xiaomi, jsme již popsali.Můžeme to krátce zopakovat: jedná se o speciální režim, pomocí kterého můžete například přeformátovat svůj smartphone nebo dokonce odemknout bootloader.Uživatelé obvykle Fastboot povolují sami.Existují však situace, kdy se bota spustí bez vědomí vlastníka: například v tašce, když stisknete určitou kombinaci kláves, se smartphone nejprve restartuje a poté načte režim Fastboot.A zde vyvstává otázka - jak tento režim deaktivovat, pokud neobsahuje ani položky nabídky?

Co vidí uživatel na displeji v režimu Fastboot:

V této situaci pomůže tlačítko „všemocný“.Klikněte na něj a podržte, dokud obrazovka nezmizí.

Kolik času ponechat?Obvykle stačí 10–20 sekund, ale podle recenzí uživatelů to v některých případech zabere více času.

Video instrukce

A co potom?Nic víc, protože v normálním stavu by se chytrý telefon měl automaticky spustit v normálním provozním režimu.

Stává se, že režim Fastboot se po restartování zařízení neustále načítá.V našem případě to bylo stejné, ale to přímo souvisí se skutečností, že až do této chvíle byl chytrý telefon reflashován a s největší pravděpodobností se firmware nehodil nebo s firmwarem něco pokazilo.Při opětovné instalaci softwaru (pomocí firmwaru jiné verze data vydání) se problém okamžitě vytratil.

Pokud neustále stahujete Fastboot, zkustepovolit režim obnovy a restartovat z něj již.Chcete-li to provést, vypněte režim Fastboot stisknutím a podržením vypínače.

Jakmile obrázek zmizí z obrazovky, okamžitě odstraňte prst z vypínače a stiskněte a podržte klávesu pro zvýšení hlasitosti.

Pokud je vše hotové správně, načte se nabídka obnovy.Vyberte angličtinu (přesuňte - pomocí ovládacího tlačítka zvuku, potvrzení - tlačítko napájení).

Poté klikněte na Restartovat.

Nyní - Restartujte do systému.

Teoreticky by se měl smartphone spouštět v normálním režimu.