Jak ukončit obnovení nabídky na smartphonu Android?

Jak víte, obnova nabídky je speciální režim načítání smartphonu, pomocí kterého můžete instalovat aktualizace, další firmware, připojit se k zařízení pomocí stolního počítače a mnohem více.Stává se, že uživatel náhodou otevře nabídku Obnovení.Jak to jde?Například v tašce se smartphone restartuje a když stisknete mechanické klávesy s jinými objekty, může se načíst obnova nabídky.Jak se z toho dostat?

První možností je vybrat nyní restartovat nebo restartovat systém.

Stiskněte a v tomto případě se smartphone restartuje a načte se v normálním režimu.

Druhou možností je Vypnout nebo Vypnout.Tato položka znamená vypnutí smartphonu, to znamená, že po jeho vypnutí nebude sám zapnut.

Toto je standardní obnovení nabídky, které vypadá na většině chytrých telefonů poněkud jinak.Nezapomeňte, že k pohybu po něm dochází pomocí mechanických kláves ke snížení nebo zvýšení zvuku a potvrzení se obvykle provádí stisknutím tlačítka zapnutí /vypnutí.Existují však i jiné verze zotavení.

Například TWRP je nabídka, ve které můžete procházet klepnutím na obrazovku.V závislosti na používaném jazyce musíte vybrat možnost „Restartovat“ nebo Restartovat.

Video instrukce

Xiaomi má vlastní nabídku a pro její restartování telefonu v normálním režimu je nutné vybrat položku v ní.Restartujte

Buď vypněte napájení a vypněte jej.

Obecně platí, že i když je rozhraní pro obnovení v nabídcesmartphone je jiný, můžete jej ukončit výběrem možnosti Restartovat nebo Vypnout v nabídce.