Jak ukončit Obchod Play v systému Android z mého účtu?

Jaká je potřeba ukončit můj účet v aplikaci Play Market?Upřímně řečeno, důvody lze spočítat na prstech.Řekněme, že uživatel musí svůj smartphone vyčistit a rozhodl se ukončit službu Play Market.Ale to je Android, a tady se to dělá trochu jinak.Jak přesně se ptáš?

Operační systém Android je vlastněn společností Google - takže v zařízení vidíte tolik aplikací Google.Všechny jsou propojeny jediným účtem - pro snadné použití.A to je opravdu výhodné - jakmile připojíte smartphone k účtu a automaticky se přihlásíte ke všem aplikacím Google.Ale jen proto, abyste ukončili jakoukoli konkrétní aplikaci, musíte svůj účet od smartphonu zrušit, to znamená, že se vám zdá, že všechny druhy aplikací necháváte - to není příliš pohodlné.Kromě toho nezapomeňte, že pokud používáte účet Google jako telefonní seznam, čísla s účtem zmizí, což vám však nezabrání znovu propojit váš smartphone s „účtem“ a vrátit vaše čísla.

Přejděte na „Nastavení“ pomocí ikony se stejným názvem, kterou obvykle naleznete na ploše.

V nabídce najděte sekci s účty.U většiny firmwaru se to nazývá, ačkoli se stává, že existují výjimky.

Nyní musíte kliknout na svůj účet Google.Říká se tomu.

Vyhledejte tlačítko „Odstranit“ a klikněte na něj.V našem příkladu je umístěna ve spodní části obrazovky, ale existují i ​​variace, kdy, za účelem nalezenímusíte nejprve kliknout na nějaké další tlačítko, jako jsou tři tečky v horní nebo dolní části okna.

Nyní klikněte na tlačítko „Odstranit“.

Video instrukce

Zajímavý bod: pokud má vaše zařízení ochranu k odemknutí plochy, bude zdeNavrhuje se deaktivovat ochranu (relevantní pro nejnovější verze systému Android).Potvrďte a zadejte heslo, které je nutné k odemknutí plochy.

Po úspěšném zadání hesla se otevře sekce „Účty“ s chybějícím účtem Google, což znamená, že byl účet z telefonu odstraněn.

Posledním krokem je zahájení trhu Play.Pokud požádá o zadání účtu, vše dopadlo.

Existují i ​​jiné způsoby ukončení trhu Play a vašeho účtu Google?Tam je.

Přejděte do svého oblíbeného prohlížeče.

Zadejte adresu accounts.google.com, po které budete vyzváni k zadání údajů z vašeho účtu Google.Zadejte své uživatelské jméno a heslo.

Když se dostanete na svůj účet, otevřete kartu „Osobní údaje“.

Najděte položku „Heslo“ a klepněte na ni.

Systém s největší pravděpodobností vyzve k opětovnému zadání hesla pro potvrzení.

Nyní nastavte nové heslo pro svůj účet, musíte to udělat dvakrát.

Po změně hesla byste se měli ze všech účtů automaticky odhlásit z vašeho účtu.Play Market se zobrazí přibližněnásledující:

Pokud se zobrazí stránka, která vás požádá o přihlášení k vašemu účtu, znamená to, že jste svůj účet ze smartphonu úspěšně zrušili.