Jak stáhnout (uložit) obrázek z Internetu do telefonu Android?

Na internetu obrovské množství všech druhů fotografií a obrázků.Mnoho z nich je chráněno autorským právem, a proto pokud se rozhodnete stáhnout a uložit takový obrázek, pamatujte, že jej můžete použít pouze pro osobní účely.Pokud se rozhodnete obrázek použít pro komerční účely, bude to porušovat autorská práva, což může mít negativní důsledky.

Jak tedy mohu stáhnout obrázek do smartphonu nebo telefonu Android?Ve skutečnosti je vše velmi jednoduché.Řekněme, že používáte vyhledávač a podívejte se na obrázky zde.

Klikněte na obrázek, který chcete stáhnout, například:

Protože se zde používá služba Yandex, existuje samostatnýtlačítko pro stahování obrázků, je zvýrazněno šipkou na předchozím snímku.Kliknutím na toto tlačítko bude obrázek stažen a uložen do telefonu, o kterém vás bude informovat.

Pokud takové tlačítko nevidíte, například stahování obrázku z jiného zdroje, musíte klepnout na obrázek a podržet prst, dokud se neobjeví nabídka.V nabídce klikněte na „Stáhnout obrázek“.

Obrázek byl nahrán.

Nyní další otázka - kde je obraz uchován?Závisí to na verzi firmwaru vašeho zařízení.V našem případě se obrázky ukládají okamžitě do galerie:

Na jiném firmwaru je k tomu složka „Stahování“ - v ní najdete všechny soubory, které jste stáhli zInternet.