Jak stáhnout soubor APK ze služby Google Play Market?

Nedávno jsme hovořili o tom, co je soubor APK.Připomeňme, že se jedná o archiv s aplikací, který obsahuje kód aplikace, prostředky, zdroje atd.Všechny aplikace, které obvykle stahujeme z trhu Google Play.Tato metoda je nejpohodlnější, protože nevyžaduje žádné další úsilí: Otevřel jsem aplikaci Play Market, našel potřebnou aplikaci a stáhl ji, po které se automaticky nainstaluje.

Jsou však časy, kdy je třeba aplikaci nainstalovat sami.Například přejděte na stránku aplikace a podívejte se na zprávu uvádějící, že vaše zařízení není podporováno, ale jste si jisti opakem.

Protože v tomto případě není tlačítko Instalovat k dispozici, můžete si soubor APK stáhnout z trhu pomocí služeb třetích stran a poté jej nainstalovat.

apps.evozi.com/apk-downloader/

Jednoduchá a dobře známá služba.Zkopírujte adresu do adresního řádku prohlížeče a stiskněte klávesu Enter.Tato stránka se otevře.

V dalším okně prohlížeče otevřete trh Google Play, najděte aplikaci a zkopírujte na ni odkaz.

Vraťte se zpět na servisní stránku, do okna vložte odkaz na aplikaci a klikněte na Vytvořit odkaz ke stažení.

Po nějaké době obdržíte odkaz ke stažení.Klikněte na tlačítko Klikněte sem pro stažení.

Začne stahování.Poté přeneste soubor do zařízení a nainstalujte pomocí této instrukce.

Jak vidíte, nic složitého.

Ve skutečnosti existuje řada podobnýchslužby, ale nemá smysl je popisovat, protože pracují podle stejného algoritmu.A pamatujte, že správa stránek není zodpovědná za práci služeb - všechny akce provádíte na vlastní nebezpečí.