Jak se zaregistrovat v Obchodě Play na telefonu Android?

Dnes, přátelé, ukážeme, jak se zaregistrovat v internetovém obchodě Play Market (dříve nazývaném Google Play).Bez tohoto nebudete moci stahovat aplikace z obchodu a synchronizovat zařízení s účtem.Ukazujeme dva způsoby registrace.Který z nich použít?Vše záleží pouze na okolnostech, za jakých jste.Pokud máte po ruce telefon nebo tablet, důrazně doporučujeme, abyste se zaregistrovali a pokud dotykové zařízení neexistuje, použijte počítač nebo notebook.

Mluvíme o registraci účtu Google, který se používá ve všech službách společnosti, včetně služby Play Market.

Zaregistrujte si Play Play z telefonu s Androidem

Začneme nejběžnějším způsobem, když k registraci dojde přímo ze zařízení uživatele.Důležitý bod - rozhraní registračního okna se může lišit v závislosti na verzi firmwaru, ale rozdíl spočívá pouze v designu.Tato instrukce je proto vhodná pro všechna zařízení Android.

Nejprve zapneme internet - bez něj není registrace možná.Můžete mobilní, ale můžete Wi-Fi - jak chcete.

Dále otevřete Play Play pomocí ikony na ploše.

Vidíme tlačítko „Přihlásit se“ - klikněte na něj.

Klepněte na tlačítko „Vytvořit účet“.

Vybíráme si pro koho - pro sebe nebo pro dítě (pro dětský účet je stanovena věková hranice a schopnost ji spravovat pomocí Family Link).

Dalšíuveďte jméno a příjmení.Opravdu nebo ne, rozhodnete se.Ve skutečnosti to nic neovlivní, kromě toho, že v případě ztráty přístupu k účtu se skutečnými daty bude tento přístup trochu snazší obnovit.

Dalším krokem je uvedení pohlaví a data narození.Opět je na každém, aby uvedl skutečné informace či nikoli.

Vytvořte jedinečné přihlášení.Systém vám může také nabídnout náhodné přihlášení.V případě, že přihlašovací jméno je zaneprázdněné, systém to označí a budete muset přijít s novým přihlašovacím jménem.V tomto případě je přihlášení také e-mail, takže na výstupu bude vypadat jako *********@gmail.com.

Pokud neexistují žádné problémy s přihlášením, musíte vymyslet a zadat heslo dvakrát.Důrazně doporučujeme, abyste si jej zapamatovali, a pokud si to budete přát, napište si jej někam, ale tak, abyste k zadanému heslu měli přístup pouze vy.

Přečtěte si podmínky důvěrnosti a pokud vše půjde dobře, přijměte je.

Zpráva o vytvoření účtu Google.

Dále budete vyzváni k uložení zálohy na disk Google.Udělejte to nebo ne, rozhodnete se.

Otevře se úvodní stránka Play Market, což znamená, že jste se úspěšně zaregistrovali.

Existuje další způsob, jak vytvořit účet - nikoli prostřednictvím aplikace Play Market, ale prostřednictvím systémových nastavení.Ve skutečnosti je schéma přesně stejné, jak je popsáno výše, jen pro začátek musíte otevřít aplikaci Nastavení.

Přejděte do části Účty nebo Účty.

Klikněte na tlačítko „Přidat účet“.

A vyberte si účet Google.

Nemá smysl popisovat další činnosti - viz pokyny v první části článku.

Registrace trhu Play z počítače

Chcete-li se v obchodě zaregistrovat z počítače, musíte mít ve službě Gmail.com poštovní schránku.Jdeme na web a vybereme „Vytvořit účet“.

Vyplňujeme údaje.Tady obecně nic složitého: jméno a příjmení, uživatelské jméno (přezdívka), heslo, datum narození, pohlaví, číslo mobilního telefonu (volitelné), náhradní e-mail (volitelné), captcha a země.

Zaškrtnutím políčka souhlasíte s podmínkami společnosti Google a kliknete na tlačítko „Další“.

Registrace byla úspěšná, jak ukazuje zpráva na obrazovce.

Registrace do Gmailu nebude trvat dlouho.