Jak se odhlásit z účtu Google v systému Android?

Jak víte, pro plnou funkčnost zařízení Android (tablet nebo chytrý telefon) musíte použít účet Google.Například bez něj se nemůžete dostat na trh Play nebo například synchronizovat zařízení.

Již se nám podařilo říci, jak zaregistrovat účet Google, a dnes si vymyslíme, jak se z něj dostat na zařízení.Toto je mimochodem nejjednodušší postup, který vám nezabere moc času.

Kliknutím na odpovídající ikonu na ploše přejdeme na „Nastavení“.

Dále hledáme sekci „Účty“.

Vyberte účet Google - klikněte na něj.

Na stránce účtu musíte najít a kliknout na tlačítko „Odstranit“.Jak vidíte, v našem příkladu je níže.U některých firmwarů musíte nejprve kliknout na další tlačítko (často označené třemi tečkami).

Potvrďte akci kliknutím na tlačítko „Odstranit“.

Pokud má zařízení zapnutou ochranu plochy (PIN, vzor, ​​skener otisků prstů atd.), Budete vyzváni k deaktivaci ochrany.Klepněte na OK.

Poté zadejte heslo a klikněte na Další.Pokud je vše hotovo správně, zobrazí se stránka s platnými přidanými účty, mezi nimiž nebude žádný účet Google.Co to znamená?To, že jste ji ze zařízení úspěšně smazali.

Samotný účet samozřejmě nebude smazán - nemůžete jej pouze smazat, ale opustíte jej a můžete použít například jiný účet.ProChcete-li zadat data pro stejný nebo jiný účet, stačí spustit aplikaci Play Market a budete vyzváni k přidání účtu a dat z něj.

Další způsoby

Existuje další zajímavý způsob, jak se odhlásit z účtu Google - změnou hesla samotného účtu.Ale!Všechny akce musí být provedeny prostřednictvím prohlížeče!

Otevřete ve svém smartphonu prohlížeč.

Zadejte accounts.google.com.Budete vyzváni, abyste zadali své přihlašovací jméno a heslo z účtu Google - toho, který je připojen k telefonu.Zadejte tato data.

Pokud jsou uvedeny správně, otevře se váš účet.

Vyberte kartu „Osobní údaje“ a klepněte na řádek „Heslo“.

Opětovným zadáním hesla potvrďte, že se jedná o váš účet.

Zadejte nové heslo.To musí být provedeno dvakrát.Poté klikněte na „Změnit heslo“.

Heslo bylo změněno.Chcete-li zkontrolovat, zda jste odhlášeni ze svého účtu Google, otevřete službu Play Market.Vidíte, že vás systém vyzve k zadání přihlašovacích údajů?

Takže jste udělali všechno dobře.