Jak rozvázat účet Google z telefonu?

Dnes budeme hovořit o tom, jak uvolnit chytrý telefon s Androidem z účtu Google, ke kterému ho musíte připojit, abyste mohli využívat synchronizaci a služby internetového gigantu Google (bez účtu, který ani nebudete mociStáhněte si aplikaci z Play Play).Odpojení účtu je velmi jednoduché, ale pokud jej chcete po odpojení znovu použít, musíte si pamatovat přihlašovací jméno a heslo, jinak budete muset tato data obnovit, což není vždy snadné.

Chcete-li svůj účet zrušit, musíte jej ze svého zařízení smazat.Nebojte se, samotný účet nebude smazán.Ukážeme příklad založený na Samsung Galaxy.

Přejít na nastavení.

Najděte sekci s účty nebo účty.V našem příkladu se nazývá účty.

Klikněte na lištu Google.

Dále klikněte na svůj účet (vypadá to ********@gmail.com).

Trochu níže je tlačítko „Smazat účet“, klepněte na něj.

Systém vás bude informovat, že spolu s „účtovými“ kontakty, zprávami a některými dalšími souvisejícími údaji budou smazány.Pokud si chcete ponechat čísla nebo SMS samostatně, zálohujte je v případě potřeby, teprve poté smažte účet.Potvrďte odebrání.

Váš smartphone je uvolněn z vašeho účtu Google.V případě potřeby ji můžete propojit s jiným účtem.

Druhá metoda

Existuje i jiná možnost, ale mnohem méně výhodné je resetovat nastavení nebo tvrdý reset.Problém je v tom, že při resetování jsou nastavení odstraněnavšechna data, včetně dokonce i souborů uložených v paměti zařízení (fotografie, videa, hudba atd.).Kromě toho pro Android verze 5.1 a vyšší musíte po resetování zadat data z propojeného účtu, to znamená, že v podstatě smažete účet a poté je znovu spojíte.Pokud však máte verzi pro Android nižší než 4,4, pak by nemělo docházet k problémům.

Chcete-li resetovat nastavení, přejděte do části nastavení svého smartphonu a vyhledejte podsekci „Reset“ nebo „Archivace a resetování“, jako v našem příkladu.

Stiskněte tlačítko „Resetovat data“.

Další - „Reset zařízení“.

Nakonec „Smazat vše“.

Reset se spustí, může to nějakou dobu trvat, poté obdržíte smartphone v jeho původní podobě.