Jak restartovat iPhone 7 a iPhone 7 Plus?

Zařízení iPhone 7 a jeho větší verze zařízení iPhone 7 Plus překvapilo mnoho uživatelů nedostatkem konektoru pro sluchátka a tlačítka HOME, které se nyní stalo dotykem.To mimo jiné vyvolává otázku - jak nyní restartovat zmrazený iPhone?

Pokud jste někdy použili předchozí verzi iPhone, pravděpodobně víte, že vynucení restartu zahrnuje stisknutí tlačítek HOME a POWER současně a jejich přidržení, dokud se zařízení nezačne restartovat (obvykle to trvá 15-20 sekund, ale někdy se skóre dostane na minuty).

S příchodem iPhonu 7 se vše změnilo, protože tlačítko je nyní mechanické a v případě zablokování přestane reagovat na stisknutí.A co dělat?Apple tuto možnost poskytl, protože změnil algoritmus nuceného restartu.Nyní je tento postup:

  • Vezměte si iPhone 7 nebo iPhone 7 Plus.
  • Podržte stisknuté tlačítko POWER a tlačítko pro snížení hlasitosti, dokud se obrazovka nevypne (obvykle netrvá déle než 20 sekund).Podržte tlačítka, dokud se na obrazovce neobjeví logo.
  • Zařízení je restartováno.

Jak vidíte, vše je velmi jednoduché, i když mnoho uživatelů si vůbec neuvědomuje, že existuje nucený restart, protože se zřídka setkávají se zmrazením na svém iPhone.

Své připomínky můžete položit pomocí komentářů.