Jak připojit bezdrátová sluchátka k telefonu Samsung?

Ve skutečnosti již stránka obsahuje článek o tom, jak připojit bezdrátová sluchátka Bluetooth k chytrému telefonu Android.V tomto článku byl však jako zařízení použit chytrý telefon Huawei.Ve firmwaru Samsung a One UI je rozhraní trochu odlišné, proto mu věnujeme samostatný článek.

Co je třeba?Sluchátka sama, ano smartphone Samsung.Nejprve bude pohodlnější zapnout sluchátka, u kterých je na nich tlačítko napájení.V našem případě se používají sluchátka Honor, na které je tlačítko napájení následující:

Stiskněte a přidržte.Pro náš příklad platí následující: pokud stisknete a přidržíte tlačítko po dobu několika sekund, střídavě blikají červená a modrá LED - sluchátka jsou k dispozici pro vyhledávání.

Nyní přejděte na „Nastavení“.

Zde je část „Připojení“.

Klikněte na řádek Bluetooth.

Zapněte Bluetooth a podívejte se na dostupná zařízení pro párování.Sluchátka se nazývají AM61.Klepněte na jejich jméno.

Je navázáno spojení.

Hotovo.

Nastal čas vyzkoušet sluchátka.Chcete-li to provést, otevřete aplikaci pro přehrávání hudby.Používáme přehrávač AIMP.

Stačí kliknout na Přehrát.

Hudba přehrávaná na sluchátkách.Skvělé, všechno funguje.

Video instrukce

Co dělat, když potřebujete znovu připojit sluchátka - můžete opravdu udělat to samé znovu?Ale ne.Chcete-li začít, zapněte Bluetooth (můžete použít rychlépřístup).

Poté zapněte bezdrátová sluchátka.

Zařízení budou automaticky spárována, sluchátka jsou připravena k použití.Na panelu rychlého přístupu se zobrazí zpráva o připojeném zařízení:

Obecně by neměly docházet k problémům s připojením.