Jak přidat plochu pro Android?

Na operačním systému Android je založeno fantastické množství různých tabletů a telefonů.Navzdory skutečnosti, že jsou postaveny kolem jednoho operačního systému, lze jej změnit a často i mimo jeho uznání.Proč vám to všechno říkáme?Protože se dnes soustředíme na vytváření stolních počítačů, rád bych hned řekl, že proces přidávání stolních počítačů na Android se může lišit i na různých zařízeních stejného výrobce.A dokonce není vždy důležité, jaký operační systém jste nainstalovali, například 4.4.2 nebo 5.0.

Začněme.Ve skladové verzi systému Android 4.2.2 funkce přidávání tabulek obvykle chybí, takže získáte pět stolních počítačů, které nelze odstranit.

Upřímně řečeno, není to příliš pohodlné, takže společnosti, které si vytvářejí vlastní nosné rakety, umožňují uživateli zvolit si, kolik stolních počítačů může mít.

Používáte-li například zařízení od společnosti Samsung, pak k přidání pracovní plochy musíte štípnout obrazovku a poté bude možné přidat nebo odebrat pracovní plochy.Chcete-li přidat, klikněte na ikonu + (plus) a plochu odeberete přetažením do koše se slovem „Odstranit“.

Na mnoha spouštěčích, jako je Kcin Launcher, musíte vytvořit tabulku, musíte přesunout ikonu aplikace na stranu, na které dosud nebyla vytvořena pracovní plocha.Poté bude plocha vytvořena automaticky.

Video instrukce

Na některých spouštěčíchjiný systém funguje: Chcete-li přidat plochu, musíte klepnout na plochu a podržet, dokud se neobjeví nabídka.Můžete do něj přidat plochu.

Jak vidíte, jediné řešení neexistuje, vše záleží na použitém spouštěči.