Jak přenášet soubory na telefonu nebo tabletu Android?

Představte si, že vnitřní paměť vašeho zařízení je plná a je nutné ji okamžitě uvolnit.Pokud nechcete vymazat soubory nebo složky, můžete některé z nich přenést na paměťovou kartu.Samotný přenos bude podobný jako v případě přenosu fotografií na paměťovou kartu.Upozorňujeme na skutečnost, že tímto způsobem nebude fungovat přenos nainstalovaných aplikací - pouze souborů a složek.

Nejprve budete potřebovat správce souborů.Používáme ES Explorer, můžete použít jakýkoli jiný, včetně nainstalovaného na vašem zařízení.

Spusťte správce souborů a vyberte sekci.Máme dvě části: vnitřní paměť zařízení a paměťovou kartu.Pokud potřebujete přenášet soubory z hlavní paměti na paměťovou kartu, musíte přejít do části hlavní paměti.

Zadali jste sekci?SkvěléŘekněme, že musíte přenést hudební složku.Vyberte složku Hudba, klepněte na ni a přidržte ji, dokud se ve složce neobjeví zaškrtnutí.Poté klikněte na tlačítko „Kopírovat“ nebo „Vyjmout“, podle toho, co musíte udělat.

Dalším krokem je přejít na část paměťové karty a kliknout na tlačítko „Vložit“.

Probíhá přenos souborů, může to chvíli trvat.

Voila, složka byla přesunuta.

Přesně stejným způsobem můžete přenést jakýkoli jiný soubor nebo složku (kromě nainstalovaných aplikací).Jak vidíte, nic složitého.

Své připomínky můžete položit pomocí komentářů.