Jak povolit přesměrování hovorů na jiné číslo v systémech Beeline, MTS, Megafon, Tele2 v systému Android?

V tomto článku vám řekneme, jak přesměrovat z jednoho čísla na jiného na jakéhokoli dostupného mobilního operátora, včetně MTS, Megafon, Beeline nebo Tele2.Je pravda, že existuje jedna důležitá nuance - potřebujete chytrý telefon Android.V tomto případě bude přesměrování hovorů prováděno pomocí základního nastavení operačního systému Android telefonu.Současně je předávání SMS zpráv možné pouze po připojení příslušné služby k telekomunikačnímu operátorovi.

Najděte aplikaci Telefon na ploše a otevřete ji.

Stiskněte tlačítko se třemi tečkami.

Objeví se malé menu, vyberte v něm „Nastavení“.

Přesměrování lze nakonfigurovat pro každou SIM kartu, pokud je ve smartphonu několik.V podkapitole, kterou potřebujete, klepněte na řádek „Přesměrování hovorů“ (v našem příkladu bude přesměrování hovorů povoleno pro SIM 1).

Vyberte možnost pro přesměrování hovoru.Předpokládejme, že chcete přeposlat všechny příchozí zprávy na jiné číslo - klikněte na „Vždy přeposlat“.

Dále zadejte číslo pro přesměrování a klepněte na „Povolit“.

Hotovo.Vezměte prosím na vědomí, že jako první číslici čísla jsme označili 8, ale systém jej automaticky nahradil +7 - a to je správné.

Nechte někoho zavolat na vaše ověřovací číslo.V našem případě je vše v pořádku - když je hovor zapnutý, je aktivováno přesměrování na jiné číslo.Navíc na zařízení, ze kteréhodojde k přesměrování hovoru, hovor je pevný.

Chcete-li funkci deaktivovat, klikněte na „Vždy vpřed“.

Klepněte na tlačítko „Vypnout“.

Funkce je deaktivována.

Výše ​​uvedené je příkladem zařízení Honor /Huawei.U společnosti Samsung se tyto pokyny příliš neliší.Otevřete aplikaci Telefon.

trefte tři body.

V nabídce vyberte „Nastavení“.

Dále jen „doplňkové služby“.

Zde - „Přesměrování hovorů“.

​​

Vyberte „Hlasové volání“.

Vyberte službu.

A uveďte číslo pro přesměrování hovorů.