Jak pořídit snímek ze smartphonu Xiaomi?

Snímek obrazovky je snímek obrazovky, což je přesně to, co uživatel vidí na obrazovce zařízení, které je před ním.V tomto článku vám řekneme, jak pořídit snímek obrazovky na populárních chytrých telefonech Xiaomi.Metody nebo jejich část jsou vhodné pro všechny chytré telefony, včetně Redmi 4, Redmi 4X, Redmi Note 4X, Mi6, Mi5, Mi5S atd.

První metoda

Jednou z nejjednodušších a nejoblíbenějších metod je současné přidržení kláves Napájení a hlasitosti, dokud neuslyšíte citelné kliknutí (samozřejmě za předpokladu, že mátezvuk na smartphonu je zapnutý).

Druhá metoda

Podobná jako u předchozí, i když o ní mnoho uživatelů neví: musíte stisknout tlačítka pro omezení zvuku a nabídku.

Třetí metoda

Tato metoda umožňuje pořídit snímek obrazovky jednou rukou, protože vše, co potřebujete, je snížit clonu,Najděte položku „Screenshot“ a klikněte na ni.

Čtvrtá metoda

Quick Ball, tj. Dotykový asistent, se objevil v MIUI 8.V nabídce najděte sekci se stejným názvem a zapněte Quick Ball.

Poté se na obrazovce objeví ikona kruhu.Klikněte na něj, objeví se menu, v něm klikněte na ikonu a vytvořte screenshot - ve formě nůžek.

Video instrukce

Pátá metoda

Dalšífunkce MIUI 8 - schopnost vytvořit snímek obrazovky pomocí přejetím prstem po obrazovce smartphone shora dolů třemi prsty.Přejeďte obrazovkou a pořiďte snímek obrazovky.Pokud tato funkce není povolena, budete vyzváni k jejímu zadání.zapojit se.