Jak otevřít soubor PDF v telefonu Android?

Soubory PDF musí být někdy staženy nejen do počítače, ale také do smartphonu.A je to jedna věc ke stažení, je to docela jiná spouštět soubor.To však bývalo nepohodlné, protože proto jste museli stáhnout a nainstalovat nějakou aplikaci třetí strany.Nyní většina firmwaru ve výchozím nastavení umožňuje prohlížet soubory PDF.

A to vše proto, že existují aplikace, jako je Disk Google.Například otevřete web a klikněte na soubor PDF.Máme web Ikea.Klikněte na montážní návod.

Soubor byl stažen a okamžitě otevřen na Disku Google (záleží na firmwaru a zařízení, soubor lze stáhnout pouze).

V budoucnu můžete soubor otevřít kdykoli, je umístěn ve složce „Stahování“.

Zde je:

Když kliknete na soubor, pokud je nainstalováno několik aplikací podporujících otevírání souborů PDF,systém vás vyzve, ve které aplikaci spustit.

A co uživatelé, kteří nemají nainstalované žádné aplikace pro prohlížení souborů PDF?Existuje pouze jeden způsob - do obchodu s aplikacemi Play Market.

Do vyhledávacího pole zadejte „pdf“ (bez uvozovek).

A vyberte si z obrovského seznamu aplikací.

Jako nejlepší možnost doporučujeme prohlížeč PDF PDF.Vynikající aplikace pro prohlížení souborů PDF na smartphonu, který váží docela dost.

Čtečka PDF od společnosti Fodoo Software Inc., jak je uvedeno, umí nejen číst soubory PDF, ale také je upravovat.

Adobe Acrobat Reader máMnoho funkcí, včetně přidání vlastních komentářů k dokumentu, práce se skenovanými dokumenty, dalších nákupů z aplikace atd.

Jakou aplikaci zvolit?Je to na vás.Seznam na trhu Play je obrovský.