Jak odstranit zprávu z WhatsApp od partnera?

WhatsApp podporuje mazání zpráv nejen od uživatele, který je odeslal, ale také od jeho partnera.Tato funkce je velmi užitečná - není tak vzácné zaměňovat chaty nebo posílat zprávy, které by partner neměl dostávat.V tomto článku si ukážeme, jak odstranit zprávu od partnera v WhatsApp.

Otevřeme chat s uživatelem a uvidíme zprávu, kterou je třeba odstranit.

Klikněte na něj a přidržte prst asi na sekundu, dokud se neobjeví nabídka a nezvýrazní se zpráva.Poté klikněte na ikonu koše.

Mimochodem, lze vybrat několik zpráv najednou.

Po kliknutí na košík se zobrazí okno s výběrem.Chcete-li smazat zprávu pouze doma, vyberte „Smazat ode mě“ a tak, aby byla smazána od účastníka, „Smazat od všech“ (v tomto případě bude zpráva smazána jak od vás, tak od účastníka).

Zpráva byla smazána.

A co uvidí partner?O stejné věci:

Nezáleží na tom, jestli se mu podařilo přečíst zprávu nebo ne.

Za zmínku také stojí tzv. Pravidlo 68 minut - během 68 minut může být zpráva od partnera smazána a poté může být smazána pouze v jeho chatu.Potvrzení:

Video instrukce

Síť píše o životním hacku, který jsme nemohli reprodukovat (možnánefunguje v nedávných verzích WhatsApp) - to je schopnost odstranit jakoukoli zprávu od partnera, pro kterou je třeba opravitčas.

Zapněte režim v letadle.

Otevřete „Nastavení“.

Při vyhledávání v nabídce zadejte klíč „čas“ (bez uvozovek) a přejděte do části se stejným názvem.

Zakažte synchronizaci času se sítí a nastavte datum a čas přibližně na období, kdy byla zpráva odeslána (například jste poslali zprávu o 17:00, zkuste nastavit 17:05)

Otevřete WhatsApp a odstraňte požadovanou zprávu.Poté můžete vypnout letový režim, zapnout internet, pokud byl vypnut, a nastavit synchronizaci času.