Jak odstranit vyhledávání Google v systému Android?

Pro ty, kdo to nevědí, patří Android do internetového gigantu Google az tohoto důvodu vidíme tolik aplikací Google v zařízeních založených na tomto operačním systému.Například vyhledávací řetězec Google.Pro internetového gigantu je to nesmírně důležité, protože uživatel, který pracuje na smartphonu, začne tento konkrétní vyhledávač používat.Uživatelé, kterým tato linka ruší, často nevědí, jak ji odstranit.

Zde vypadá, jak vypadá vyhledávací lišta na Samsung Galaxy:

Naštěstí u většiny moderních chytrých telefonů a tabletů je mazání naštěstí velmi jednoduché: klikněte na vyhledávací lištu a podržtedokud se neobjeví košík.Přesuňte řádek do koše a bude odstraněn z plochy.

Na některých zařízeních založených na systému Android 4.4 to však nebude fungovat.Můžete zkusit následující.Přejděte do nastavení a najděte sekci s aplikacemi.

Klikněte na kartu Všichni a najděte aplikaci Vyhledávání Google.

Jsou zde dvě tlačítka - „Stop“ a „Zakázat“.Chcete-li začít, zkuste kliknout na „Stop“.Pokud to nepomůže, klikněte na tlačítko „Zakázat“.V našem případě to byla druhá možnost, která přišla.Je pravda, že řádek byl šedý, ale nezmizel z plochy, takže jsme museli restartovat zařízení.

Po restartování zařízení jsme však nenašli vyhledávací panel na ploše.