Jak odstranit účet Instagram z telefonu /smartphonu (Android, iOS)?

Instagram je jednou z nejpopulárnějších sociálních sítí na světě, existuje velké množství různých uživatelských účtů z celého světa.Pokud se v některém okamžiku rozhodnete účet smazat, můžete tak učinit bez problémů.V tomto článku řekneme (a ukážeme), jak odstranit vaši stránku na Instagramu.

Okamžitě vám řekneme jednu zajímavou funkci: pomocí proprietární aplikace nebudete moci smazat svůj účet, protože mu chybí potřebné funkce, takže se musíte přihlásit do svého profilu pomocí prohlížeče.

Dočasné blokování profilu

Důrazně doporučujeme použít tuto možnost k odstranění (zablokování) vašeho účtu, protože to umožňuje obnovit stránku na Instagramu.Úplné a bezpodmínečné vypuštění - v závěrečné části článku.

Vezměte si chytrý telefon nebo tablet a spusťte jakýkoli prohlížeč, například stejný prohlížeč Google Chrome.

Přejít na oficiální web Instagram (instagram.com).Klikněte na tlačítko „Přihlášení“.

Dále zadejte uživatelské jméno a heslo pro svůj účet a klikněte na tlačítko „Přihlásit se“.

Pokud je heslo a uživatelské jméno zadáno správně, zobrazí se informační kanál (pokud je instagram.com otevřený).Najděte ikonu svého profilu a klikněte na ni.

Tímto způsobem otevřete svou stránku, včetně nahraných fotografií.Vidíte tlačítko „Upravit profil“?Klikněte na něj.

Stránka, která se otevře před vámi, by měla být spuštěna dolů.Tady je řádek „Dočasně zablokovat můjúčet. “Klepněte na něj.

Otevře se další stránka.Zde budete vyzváni, abyste nejprve vybrali důvod pro blokování stránky, a za druhé zadejte heslo.Zadejte data a klikněte na možnost Dočasně zablokovat váš účet.

Potvrďte akci kliknutím na Ano.

Video instrukce

Profil je blokován, jedná se o dočasné blokování.V případě potřeby můžete profil kdykoli odemknout přejetím do svého profilu.Tato možnost je dobrá, protože můžete účet kdykoli odemknout.

Trvalé smazání účtu

Musíte se přihlásit k účtu Instagram na oficiálním webu, jak je uvedeno výše - prostřednictvím prohlížeče.

Pokud jste již přihlášeni ke svému účtu, zadejte do řádku prohlížeče adresu help.instagram.com.Pokud je vše hotovo správně, otevře se stránka.Klikněte na řádek „Správa účtu“.

Další - položka „Smazat účet“.

Na nové stránce vyberte možnost „Jak smazat účet?“

Poté, co se otevře nabídka, přejděte na stránku pro smazání účtu.

Vyberte důvod pro smazání profilu (vyžadováno), například:

Poté v dolní části stránky zadejte heslo účtua klikněte na tlačítko „Trvale smazat můj účet“.

Potvrďte akci.Nejprve si ale znovu promyslete, zda to stojí za to, protože v budoucnu nebude možné účet obnovit!

Mimochodem, rychle se pusťteoddíl pro trvalé smazání stránky najdete nainstagram.com/accounts/remove/request/permanent/.

Účet byl trvale smazán.

Při pokusu o přihlášení obdržíte zprávu, že zadané jméno nepatří k účtu.Je trvale odstraněn, není možné jej obnovit, a proto důrazně nedoporučujeme použití této metody.

To je vše.