Jak odstranit složku v systému Android?

Před nějakou dobou náš web hovořil o tom, jak vytvořit složku na zařízeníse systémem Android OS.Pravděpodobně si pamatujete, že to můžete udělat různými způsoby, v závislosti na firmwaru.Totéž platí pro odstranění složky.

Například si vezměte zásoby Android 4.4.4.Chcete-li smazat složku v této verzi operačního systému, musíte kliknout na složku a podržením prstu vytáhnout až ke slovu „Smazat“ (v některých verzích se místo slova „Smazat“ zobrazí košík).

Poté bude složka odstraněna z plochy, ale samotné aplikace nebudou odstraněny.Stejně tak je nakonfigurována většina moderních spouštěčů a firmwaru.

V některých firmwarech není vůbec možné smazat složky podobným způsobem.To může zahrnovat Flyme z Meizu nebo MIUI z Xiaomi.U tohoto firmwaru jsou aplikace ve výchozím nastavení odstraňovány přímo z plochy, podobně jako iOS.A pokud uživatel neodstraní nic zbytečného, ​​složky nelze odstranit, lze je pouze rozpustit.To znamená, že stačí odebrat všechny aplikace ze složky na plochu a pokud v ní zůstane jedna aplikace, složka sama zmizí a zůstane za ikonou poslední aplikace.

Na následujícím obrázku vidíte, že složku nelze odstranit, lze ji pouze přesunout.

Výše ​​uvedené se nevztahuje na veškerý firmware.Tak například v Samsung Galaxy, i když odstraníte všechny aplikace ze složky, ta druhá nezmizí.Současně může být odstraněn spolu s ikonamiaplikace.

Celkově vzato, přátelé, zkuste to.Pokud se vám nepodařilo odstranit složku z plochy, zkuste jiný a vše bude fungovat.