Jak odstranit plochu na Androidu?

Téměř všechny spouštěče a firmware podporují velké množství stolních počítačů, které může uživatel vytvořit.Další věc je, že používání, řekněme, 10 stolních počítačů není snadné - musíte hledat správnou aplikaci po dlouhou dobu.Je vhodnější seskupovat aplikace a umístit je do složek.V takovém případě může nastat otázka - jak odstranit další pracovní plochy?

Ve skutečnosti je odstraňování nepotřebných desktopů velmi jednoduché, ale pamatujte, že některé firmware nepodporují odstraňování desktopů vůbec!Dnes jsou však vzácné.

Jako příklad si vezměte firmware TouchWiz na smartphonu Samsung Galaxy.Chcete-li odebrat pracovní plochu, musíte udělat štípnutí na obrazovce (ano, položte prsty na obrazovku a štípněte).Uvidíte následující obrázek:

Toto jsou stolní počítače.Chcete-li některou z nich odebrat, jednoduše přetáhněte plochu na ikonu koše v horní části obrazovky.

Plocha byla odstraněna spolu se zkratkami aplikací (samotné aplikace se neodstraní).

Všechno, od vás se nic víc nevyžaduje.Mimochodem, místo štípnutí můžete použít dlouhý klepnutí na ploše nebo dvojitý klepnutí na obrazovce, v závislosti na firmwaru nebo typu spouštěče.

U jiného firmwaru se může schéma lišit.Například pro vytvoření nové plochy stačí přesunout zástupce aplikace na stranu a plocha se vytvoří automaticky.Chcete-li takovou plochu odebrat, musíte z ní nejprve odstranit všechny zástupce aplikací - nebo je přenést na jinouna ploše nebo jen smazat.

V tomto případě bude pracovní plocha automaticky odstraněna.Vezměte prosím na vědomí, že v některých firmwarech je možné odstranit aplikace okamžitě z plochy.Pokud přenesete zástupce do koše, bude s ním také odstraněna aplikace.Pokud je to váš případ, je třeba přesunout zástupce na jinou plochu, nikoli je odstranit.