Jak odstranit fotografie z telefonu Android?

Samozřejmě je nepravděpodobné, že mezi uživateli chytrých telefonů založených na Androidu bude mnoho lidí, kteří by nevěděli, jak smazat fotografie ze svého vlastního zařízení, ale jsme si jisti, že takové existují, zejména mezi těmi,kdo právě dostal zařízení v ruce.Okamžitě vám řekneme několik způsobů, jak smazat fotografie.Jsou vhodné pro prakticky jakékoli zařízení založené na operačním systému Android, bez ohledu na výrobce, včetně Samsung, Lenovo, Sony, Xiaomi atd.

Odstranění fotografie z galerie (jedna po druhé)

Nejjednodušší způsob, jak odstranit fotografii, je použití aplikace Galerie, která je umístěna přímo na ploše.

Otevřete jej av případě potřeby vyberte složku.Vyhledejte požadovanou fotografii, klikněte na ni a přidržte, dokud se nezvýrazní (v některých případech se na ní zobrazí zaškrtnutí).Poté klikněte na ikonu koše.

Potvrďte, že chcete fotografii smazat.

Vymazání fotografie z galerie (seznam)

Děláme všechno stejným způsobem, pouze tentokrát vybereme některé nebo všechny fotografie - prvníklepněte na jednu fotografii a když je zvýrazněna, jednoduše vyberte další obrázky klepnutím na ně jednou.Zdůraznili jsme tři fotografie označené číslem 3 zvýrazněné šipkou.

Nyní smažte pomocí tlačítka ve tvaru koše.

Mazání fotografií pomocí správce souborů

V tomto případě budete potřebovat správce souborů - ať se vám bude líbit.V našem případě vezmeme v úvahu příklad založený na ES Explorer.

Spusťte FM a vyberte sekci.Máme dvě sekce - paměť zařízení a paměťová karta.Protože je složka s fotografiemi v paměti zařízení, vyberte tuto sekci.

V sekci vyberte složku DCIM - obrázky z telefonu jsou obvykle v ní uloženy.

Jdeme do zadané složky, potom do složky Camera a zde vidíme seznam fotografií.V našem případě jsou pouze dva, ale to nehraje roli, protože sledujeme stejný scénář jako předtím: vyberte obrázek a v případě potřeby klikněte na další fotografie, aniž byste zapomněli klepnout na tlačítko koše a smazat soubory z telefonu.

Mazání fotografií pomocí počítače

Obrázky můžete mazat i pomocí počítače, když k němu připojíte zařízení.

Algoritmus akce bude podobný algoritmu popsanému pro správce souborů.Otevřete vnitřní paměť zařízení (ve vašem případě to může být paměťová karta).Sem zadejte složku DCIM.

Poté vyberte složku Fotoaparát.

Zde vidíte fotografie.Odstraňte ty, které nepotřebujete.