Jak obnovit tovární nastavení telefonu Samsung?

Kdy je nutné v případě smartphonu obnovit tovární nastavení?Například chcete vidět zařízení přesně tak, jak bylo v obchodě, když jste jej zakoupili (samozřejmě v softwarovém smyslu).Pokud smartphone nefunguje správně, je často nutné provést reset: zamrzne, zpomalí, zablokuje atd.- V takových situacích může dumping pomoci.Jak resetovat data (Hard Reset) na smartphonu Samsung?Ukážeme se teď.

Resetujte smartphone Samsung pomocí nabídky

Otevřete aplikaci Nastavení pomocí ikony na ploše.

Vyhledejte část „Obecná nastavení“.

Klikněte na řádek „Reset“.

Zde najdete položku „Reset dat“, klepněte na ni.

Zobrazí se zpráva o tom, jaká data budou ze smartphonu po resetování vymazána.Seznam je poměrně dlouhý.Pokud potřebujete uložit jakékoli informace, vytvořte nejprve zálohu (uložte kopii dat na jiné médium).

Ve spodní části stránky je tlačítko „Reset“.Klikněte na něj.

Poslední krok zůstal, ale zde musíte zastavit a zjistit následující: Pokud je smartphone připojen k účtu Google, pak po resetování dat vás systém požádá o zadání hesla pro tento účet.Co je tady špatného, ​​někteří uživatelé se ptají?Obecně nic, ale pokud jste zapomněli heslo ze svého účtu Google a nemůžete je obnovit, odemknutí smartphonu po resetování je možné pouze prostřednictvím servisního střediska!Doporučujeme proto zrušit propojení vašeho účtu. podle této instrukce.Pokud je smartphone spojen s účtem Samsung, budete muset pro tento účet zadat heslo - reset není bez této akce možný.Pokud si heslo nepamatujete, použijte pokyny k obnovení.

Pokud jste připraveni resetovat, klikněte na tlačítko „Smazat vše“.Smartphone se restartuje a začne se čištění dat.Po dokončení čištění se smartphone spustí v normálním režimu.Resetování může nějakou dobu trvat v závislosti na množství dat dostupných v paměti.

Resetujte svůj telefon Samsung pomocí tlačítek

Můžete jej také resetovat pomocí obnovení nabídky.Metoda je relevantní, pokud například dotykový displej nefunguje.

Smartphone musí být vypnutý.Pokud je zařízení zapnuto a je možné jej vypnout, stiskněte vypínač a držte jej, dokud se na obrazovce neobjeví nabídka.

Klepněte na tlačítko „Vypnout“.

Potvrďte akci.

Smartphone je vypnutý.Nyní musíte spustit nabídku pro obnovení.V závislosti na modelu smartphonu a firmwaru Samsung se to dá provést různými způsoby.V našem případě se používá model S8, což znamená, že musíte současně držet stisknuté klávesy pro napájení, zvýšení zvuku a Bixby, dokud je smartphone nezapnutý.

Poté uvolněte vypínač a současně držte tlačítka hlasitosti a Bixby, dokud neuvidíte něco podobného:

A dáleSamsung Galaxy A50, na kterém není žádná klávesa Bixby, je stále jednodušší - tlačítka napájení a zvýšenízvuk.Na starších zařízeních Samsung - klávesy pro zvýšení zvuku, zapnutí a "Home".

Pak můžete sledovat následující obrázek:

Nemusíte nic kliknout - obnovení nabídky by se mělo načíst.Pomocí zvukových kláves procházejte nabídkou a pomocí vypínače vyberte položku Vymazat data /tovární nastavení.

Poté přejděte na Ano a akci potvrďte.Reset bude zahájen.Všechna neuložená data budou samozřejmě odstraněna.

Na konci procesu vyberte možnost Restartovat systém nyní.

Smartphone se restartuje normálně.