Jak najít doma ztracený telefon, pokud je vypnutý?

Telefony a chytré telefony jsou malá zařízení a jejich ztráta doma je snadná.Nejběžnější příklad: položte zařízení na pohovku, pak přišel pes, hrál na pohovce a smartphone zmizel.Zde vyvstává otázka, jak ji najít.

Pokud je však telefon zapnutý, nebudete čelit žádným problémům a vyhledávání skončí co nejrychleji - stačí zavolat na své vlastní číslo.I když je vibrační režim zapnutý, můžete vibrace stále slyšet v tichosti.Ale co když byl telefon vypnut nebo jednoduše odpojen kvůli vybité baterii?

Hledáme telefon s budíkem

Nejjednodušší způsob, jak najít ztracený telefon, je s budíkem, který byl na něm nainstalován.Proč?I když zavoláte telefon, který je odpojený, uslyšíte něco jako: „Zařízení účastníka je vypnuté nebo mimo pokrytí sítě.“

V případě budíku je situace jiná.Faktem je, že budík se vypne, i když je telefon nebo smartphone vypnutý.Jakmile nastane správný čas, zařízení se zapne a zazní alarm.Stačí tedy počkat, až se začne hrát melodie budíku.Zařízení nalezeno!

Rozhovory s členy domácnosti

Pokud není nastaven budík nebo je ještě příliš mnoho času, než se zapne, začněte se dotazovat své domácnosti.Je možné, že někdo viděl vaše zařízení, například na gauči, poté zmizel beze stopy.V takovémpřípad stojí za to prozkoumat pohovku a místo kolem ní.Možná telefon selhal kvůli nábytku.

Velmi často si malé děti hrají s telefony a někdy je velmi obtížné zjistit, kde je sdílejí.Musíme prozkoumat místa, kam ho děti mohou vzít.Například v rohu s hračkami.

Obecně se vyplatí prozkoumat absolutně všechna místa v domě, kde může být telefon.Podle vašeho názoru i ty nejneuvěřitelnější.

Totéž platí pro domácí zvířata, protože mohli nevědomky skrýt zařízení před vašimi očima.Existují případy, kdy psi skryli chytré telefony majitelů v misce se svým jídlem.Beletrie?Spíše pravda o životě.

Používáme detektor kovů

Předpokládá se, že pomocí detektoru kovů, který reaguje na různé kovy, lze také najít telefon.Mělo by se pamatovat na to, že detektor kovů reaguje na různé kovy, což znamená, že pokud je použit, může na okolní kovy produkovat mnoho zvuků.

Další věc je, že jednotky mají doma detektor kovů.A není jasné, jak detektor kovů působí na chytrý telefon nebo telefon - například může náhle deaktivovat?Teoreticky by neměly existovat žádné problémy, ale jak se bude telefon chovat v praxi, lze jen hádat.

Jak v budoucnu neztratit telefon doma, pokud je vypnutý?

Nejjistějším způsobem je připojit speciální klíčenku, která vydá zvuk, jakmile někdo tleská rukama nebo píšťalkou.V tomto případě můžete vždy najítchybí zařízení u vás doma.

Co nepomůže?

Použití služeb k nalezení ztraceného telefonu.V případě systému Android se jedná o službu Správce zařízení Android.Služba sama o sobě pomůže najít umístění zařízení, ale ne na stupnici bytu.Jinými slovy uvidíte jeho přibližnou polohu na obrazovce monitoru a nic víc.Tato metoda je dobrá, pokud je telefon ztracen na ulici nebo byl odcizen, ale pokud je doma, nemá smysl tuto službu používat.

*****

Doporučujeme vám, abyste nezoufali a nehledali a hledali co nejlépe.Existují případy, kdy lidé nenalezli ztracená zařízení, koupili nová a po několika měsících našli někde pod koupelnou staré telefony v bytě.