Jak nainstalovat soubor APK na Android z počítače?

Abyste mohli do telefonu nebo tabletu Android instalovat aplikace a hry, musíte použít aplikaci Google Play.Zásady tvůrce však také znamenají další způsob instalace aplikací - přímo ze zařízení.Chcete-li to provést, stáhněte soubor apk, přeneste jej do zařízení a nainstalujte.To se děje pro ty uživatele, kteří se nemohou připojit k trhu Google Play.Proto dnes mluvíme o tom, jak tento proces obecně probíhá.

Co potřebujeme:

  • Samotné zařízení (chytrý telefon nebo tablet).
  • Soubor APK stažený do počítače (k tomu můžete použít slavné fórum w3bsit3-dns.com).
  • Správce souborů nainstalovaný ve vašem zařízení.

Co dál?Poté připojíme tablet nebo telefon k počítači pomocí kabelu USB a počkáme, až se zařízení objeví v seznamu zařízení.Tady to je:

Jdeme do našeho zařízení a vybereme paměť buď na flash kartě, pokud existuje, nebo v samotném zařízení - záleží pouze na vaší touze.Například vyberte hlavní zařízení.Pro větší pohodlí v něm vytvořte složku APK a vložte do ní stažené soubory APK.

Věnujte pozornost: pokud aplikace obsahuje mezipaměť, musíte ji nainstalovat po cestě uvedené v popisu. Co je mezipaměť, mluvili jsme o tom dříve.

Na zařízení byly soubory.Nyní jej můžeme odpojit od počítače (a nelze jej odpojit) a otevřít v zařízení správce souborů.V našem případě se používá ES Explorer, aleMůžete použít jakýkoli jiný, až do vestavěného správce souborů ve vašem firmwaru, pokud existuje.Jdeme do sekce se zařízením, najděte složku, do které jste soubor přenesli, otevřete jej a uvidíme soubor (nebo soubory).

Chcete-li nainstalovat soubor apk, musíte na něj klepnout jednou nebo dvakrát, v závislosti na správci souborů, a vyberte „Instalovat“.

Pokud se zobrazí zpráva „Z bezpečnostních důvodů je aplikace na zařízení blokována z neznámých zdrojů“, klikněte na tlačítko „Nastavení“.

Budete přesměrováni do sekce Zabezpečení.Zaškrtněte políčko „Neznámé zdroje (povolit instalaci aplikací z neznámých zdrojů)“.

Pokud je vše v pořádku, klikněte na „Instalovat“.

Dále uvidíte oprávnění, která aplikace obdrží.Buďte opatrní: pokud aplikace může volat nebo posílat SMS zprávy, je docela možné, že byla vytvořena, aby ukradla finanční prostředky z osobního účtu účastníka, protože stejné SMS zprávy jsou zasílány tak, aby o tom vlastník zařízení nikdy neuhádl, zatímco jeho osobní účet bude pomaluvyprázdněno, protože tyto zprávy jsou placeny.

Po instalaci aplikace se na obrazovce zobrazí upozornění.

Všechno, víc, nic se od vás nevyžaduje.

Jak nainstalovat soubor APK na Android bez správce souborů?

Ne všichni uživatelé mají správce zařízení na zařízeních, takže instalaceAPK-soubory jsou pro ně skutečnou noční můrou: konec konců se předpokládá, že bez správce souborů není možné nic instalovat.To není tak!K instalaci souboru APK můžete a měli byste použít prohlížeč - je přesně nainstalován ve vašem firmwaru.

Spusťte tedy jakýkoli prohlížeč a do adresního řádku napište následující frázi:file: ///sdcard /.Tím se otevře systém souborů vašeho zařízení.

Dále přejděte do požadované složky.Kromě toho můžete okamžitě zaregistrovat cestu k požadované složce, napříkladfile: ///sdcard /APK / - otevře se složka se soubory.

No, pak je to otázka technologie.Klikněte na soubor apk a nainstalujte jej.V našem případě se však po kliknutí na soubor stáhne.Pak musíte zavěsit oponu a znovu zavřít klepnutím na soubor ji nainstalovat.

V žádném případě to nezpůsobí žádné problémy.

Své připomínky můžete položit pomocí komentářů.