Jak nainstalovat klávesnici na Android telefonu?

Předpokládejme, že používáte smartphone nebo tablet založený na operačním systému Android.Má klávesnici, která se vám vůbec nelíbí nebo kterou chcete změnit.V takovém případě si můžete stáhnout a nainstalovat jinou klávesnici, která se vám líbí.V Google Play je výběr klávesnice obrovský.

Jak stáhnout klávesnici pro Android?

Nejprve musíte stáhnout klávesnici.Chcete-li to provést, přejděte na Google Play a do vyhledávání zadejte název klávesnice, kterou chcete stáhnout.Pokud neznáte název, zadejte do vyhledávacího pole slovokeyboarda uvidíte obrovský seznam klávesnic.Můžete vidět, jak vypadají a jaké funkce mají, číst recenze atd.

Po provedení výběru klikněte na tlačítko „Instalovat“.

Dále přijměte oprávnění kliknutím na tlačítko „Přijmout“.

Aplikace se stáhne a poté se automaticky nainstaluje do vašeho zařízení.

Když se objeví tlačítko „Otevřít“, klávesnice byla stažena a nainstalována.

Jak změnit klávesnici?

Naše aplikace je tedy nainstalována.Na ploše najdeme „Nastavení“.

Jdeme do sekce a hledáme položku „Jazyk a vstup“.Tlačit.

Zde vidíme, že naše klávesnice byla nainstalována.Je však také možné, že zde neuvidíte novou klávesnici.Vysvětlení je jednoduché - pro ni musíte doplněk stáhnout, bez kterého nebude fungovat.Lze jej spustit ze stejného GoogluPřehrát, poté vás aplikace požádá o stažení jednoho nebo jiného souboru.V našem případě nebyla instalace doplňků vyžadována.

Vedle naší klávesnice jsme zaškrtli políčko, po kterém se na obrazovce objeví okno, které říká, že pomocí této metody lze shromažďovat různá data, včetně hesel a kreditu.karty.Pokud aplikaci důvěřujete, klikněte na OK nebo „Ano“, jinak nebude možné spustit.

Klávesnice je aktivována, jak je označeno zaškrtnutím vedle jejího názvu, ale ve výchozím nastavení nebude použita.

Chcete-li povolit novou klávesnici na stejné Samsung Galaxy, která ukazuje příklad, musíte vybrat "Výchozí" - zde je:

Dále vyberte novou klávesnici.

Tato metoda však nefunguje všude.Standardní klávesnice Google tedy vyžaduje dlouhý stisk na ikonu zeměkoule (můžete ji otevřít například v prohlížeči).Stiskněte a vyčkejte, dokud se neobjeví metoda zadávání.

Vyberte novou klávesnici.

​​

Můžete si ji přizpůsobit podle svého přání nebo ji odstranit, pokud se vám náhle nelíbilo.Tímto způsobem můžete nainstalovat libovolnou klávesnici dostupnou na Google Play.

Pokud máte dotazy k tomuto tématu, můžete se jich zeptat pomocí komentářů.