Jak nabít tablet, pokud je nabitá zásuvka poškozená?

Zásuvka pro nabíjení zařízení není vždy odolná.V mnoha případech však majitelé zařízení nesplňují základní pravidla.Například opatrně vytáhnou zástrčku ze zásuvky a vytáhnou ji.A pokud tableta pravidelně klesá, pak není co překvapit.

Pokud je však konektor poškozený, nabíjení zařízení standardní metodou nebude fungovat.Tolik otázek se tedy týkalo účtování tablet.Řekněme hned, že v současné době existuje pouze jedna možnost nabíjení - bezdrátová.Je pravda, že existuje řada podmínek.

Nejprve musíte zakoupit zařízení pro bezdrátové nabíjení.S tím nebudou žádné problémy, zvláště protože sada bude stát 10-20 $, pokud si ji objednáte v některém zahraničním internetovém obchodě.

Za druhé, vaše zařízení musí podporovat bezdrátové nabíjení.A tady začínají problémy.Faktem je, že dosud mnoho tabletů nepodporuje bezdrátové nabíjení, ai když podporují, ne každý má speciální přijímač.S největší pravděpodobností je třeba tento přijímač zakoupit samostatně, který je mimochodem připojen k baterii?a je důležité, aby při připojení nepoužíval zásuvku k nabíjení.

A to je to, co získáte: musíte zakoupit sadu bezdrátového nabíjení a přijímač, pokud zařízení podporuje tento typ nabíjení.Celkem to bude stát 1–2 tisíc rublů a výše.Stojí to za to?Podle našeho názoru je snazší připsattablet ve službě, kde hlavní bude řešit konektor za stejné peníze.I když to samozřejmě záleží na selhání konkrétního zařízení, protože náklady na opravu mohou být vyšší.

A jaké další metody můžeme nabídnout?Vlastně ne, protože jinak nebudete moci účtovat tablet, pokud nepracujete jako průvodce pro údržbu chytrých telefonů a tabletů.Proto je jedinou možností ve vašem případě vyhledat pána, který odstraní poruchu.

Nezapomeňte však, že problém lze skrýt nejen v hardwaru, ale také v softwaru, takže v případě, že provedete reset systému nebo aktualizujete firmware.

Pokud je vaše zařízení v záruce a jste si jisti, že příčinou selhání zásuvky nebyla kapka nebo vlhkost, obraťte se na obchod, kde jste jej zakoupili - měli byste konektor opravit zdarma.

Jak chránit nabíjecí zdířku před rozbitím?

Stále není možné chránit konektor 100%, ale pokud budete postupovat podle nejjednodušších pravidel, pak je něco nepravděpodobné, že by se konektoru stalo.Zde jsou nejjednodušší pravidla pro vás.

  • Nikdy nevytahujte zástrčku ze zásuvky rychle, může dojít k okamžitému poškození.
  • Zkuste zabránit pádu tabletu.I když úder dopadne na úhel, kde není žádný nabíjecí slot, to neznamená, že konektor netrpí.
  • Drž se dál od vlhkosti.Neberte tabletu do koupelny: koroze způsobená vlhkostí,může se stát nepoužitelný nejen konektor, ale také deska.