Jak kopírovat kontakty z telefonu Android do počítače?

Všechny kontakty, které zaznamenáme do telefonního seznamu.Někdy je můžeme potřebovat, například pro prohlížení na počítači.Tady vyvstává otázka - jak zkopírovat kontakty z telefonu Android do počítače?To je ve skutečnosti velmi jednoduché a nyní to uvidíte.Příklad bude uveden na Samsung Galaxy.

Kopírování ze smartphonu

Ve smartphonu otevřete aplikaci Kontakty, zde uvidíte seznam předplatitelů.

Stiskněte tlačítko „Menu“ (v našem případě je pod obrazovkou) tak, aby se objevilo menu, ve kterém musíte vybrat položku „Import /Export“.

Objeví se malé okno s názvem „Import /export kontaktů“.Musíte vybrat „Export do interní paměti“ nebo „Export na paměťovou kartu SD“.Jediný rozdíl je v tom, že v prvním případě je soubor kontaktu uložen v paměti telefonu a ve druhém případě na paměťové kartě.

Dále potvrdíme export kontaktů - uložíme je do interní paměti.

Nyní připojíme zařízení k počítači pomocí kabelu USB, otevřete úložiště smartphonů a podívejte se na soubor, který nás zajímá.

Přeneste jej do počítače a otevřete jej pomocí kontaktů Windows nebo Outlook.

Kopírování pomocí kontaktů Google

Existuje taková služba nazvaná Kontakty.google.com.Lze jej použít, pokud jsou vaše kontakty synchronizovány se službami Google (je třeba použít stejný účet Google, jaký se používá ve smartphonu).

Jděte do služby, nav případě potřeby projít autorizací.V nabídce klikněte na „Exportovat“.

Objeví se znamení, že export není v předběžné verzi služby podporován, takže přejděte na předchozí verzi Kontaktů Google.

Na nové stránce klikněte na „Více“ a poté na „Exportovat“.

V případě potřeby vyberte skupinu „Moje kontakty“ nebo „Všechny kontakty“ a formát, který je pro vás nejvhodnější (CSV pro Google, CSV pro Outlook nebo vCard), poté klikněte na „Exportovat“".

Kontaktní soubor bude stažen do počítače.