Jak instalovat aplikace do telefonu Android se službou Google Play?

Dnes náš web bude hovořit o tom, jak instalovat aplikace z trhu Google Play.To je opravdu aktuální problém, protože někteří uživatelé se poprvé setkávají s operačním systémem Android na mobilních zařízeních.

Instalace aplikací z trhu Google Play

První věcí, kterou musí uživatel udělat, je vytvoření účtu pro používání internetového obchodu.Jak to udělat, si můžete přečíst v v následujícím článku.Registrace je jednoduchá a netrvá dlouho.

Po vytvoření účtu můžete přejít na Google Play.Uvidíte hlavní stránku, na které budou mimo jiné umístěny doporučené aplikace.

Můžete si vybrat konkrétní sekci, která vás zajímá.Například pro instalaci hry vybereme sekci „Hry“.Zde je seznam her, včetně zpráv, populárních her, propagačních akcí atd.

Pokud nevíte, o kterou hru máte zájem, klikněte na tlačítko „Kategorie“, abyste si mohli vybrat žánr, který je vám nejblíže.

Řekněme, že máte rádi arkádové hry.Jdeme do sekce se stejným názvem.

Zde vidíme seznam arkádových her.Všechno je jednoduché.

Vyberte hru a klepněte na ni jednou.V sekci hry vidíme tlačítko „Instalovat“, na které musíte klepnout.

Dále uvidíte oprávnění nainstalované aplikace.Pokud vám vše vyhovuje, klikněte na tlačítko Přijmout.

Stahování začalo.

Upozorňujeme, že pokud si stáhnete aplikacize služby Google Play se nainstaluje automaticky okamžitě po stažení, to znamená, že nemusíte dělat nic jiného.

Po dokončení stahování a instalace aplikace se na oznamovacím panelu zobrazí zpráva.

Můžete začít hrát.

Pokud zpočátku víte, kterou aplikaci potřebujete nebo něco konkrétního, jednoduše zadejte svůj dotaz do vyhledávání Google Play.

Klikněte na tlačítko „Hledat“ a zobrazí se seznam aplikací.Musíte je stáhnout přesně tak, jak je uvedeno výše.

Jak vidíte, práce s Google Play není nic složitého.Naopak, instalace aplikací je velmi jednoduchá, zejména proto, že většina z nich je zdarma.V případě, že je aplikace zaplacena, musíte ji za ni zaplatit.Zbytek není žádný rozdíl.

Informace o instalaci aplikací třetích stran viz tohoto článku.