Jak dát vyzváněcí tón na kontakt v telefonu se systémem Android?

Víte, že ve smartphonu založeném na operačním systému Android můžete pro každý kontakt nastavit vlastní melodii?To vám umožní určit, kdo volá, aniž byste se museli dívat na obrazovku.Jak to udělat, je v našem článku.

Jak nastavit vyzváněcí tón kontaktu Android?

Abyste mohli začít nastavovat melodie, musíte nejprve otevřít kontakty v zařízení.Zde je seznam kontaktů v našem případě:

Nyní vybereme kontakt klepnutím na jeho ikonu (zvýrazněnou červeně v předchozím snímku).Před vámi se otevře okno.Musíte klepnout na ikonu malého muže.

Takže se dostaneme na kontaktní stránku.Vypadá to takto:

Dalším krokem je vyvolání nabídky.Chcete-li jej nazvat, musíte kliknout na tlačítko „Nabídka“, které je umístěno v dolní části obrazovky, nebo na tlačítko „Nabídka“ v horní části obrazovky (obvykle se na něm nakreslí tři tečky).Po zobrazení nabídky vyberte „Nastavit vyzváněcí tón“.

Před vámi se objeví malé okno.V tom bude otázka, co použít - multimediální úložiště nebo správce souborů?Pokud určíte melodii ze stávajících, vyberte první možnost a pokud chcete nastavit melodii, kterou jste právě přenesli do smartphonu, vyberte druhou.

Předpokládejme, že vyberete multimediální úložiště.V tomto případě se zobrazí seznam vyzváněcích tónů.Vyberte jednu z nich a klikněte na OK.

Pokud je melodie uložena ve složce, vyberte správce souborů a vyberte z níSlouží k nalezení složky, kde je soubor umístěn.Poté na něj klepnete a to je vše, melodie se automaticky nastaví na kontakt.

To je vše, nyní je tato konkrétní melodie nastavena pro účastníka - bude hrát, když vám zavolá.