Jak aktualizovat Play Market v Androidu?

Obecně ve výchozím nastavení nemusíte dělat nic pro aktualizaci Play Play - aplikace se musí aktualizovat sama.Ve vzácných případech dojde k selhání při aktualizaci aplikace pouze při spuštění procesu sami.Jak na to?Teď vám ukážeme.

Připojte se k internetu.Pokud máte mobilní neomezený - vynikající, pokud ne, je lepší používat neomezené Wi-Fi, protože není známo, kolik provozu se na aktualizaci podílí.

Dalším krokem je otevření aplikace Play Market.

Stiskněte tlačítko „Menu“.

Klepněte na položku „Nastavení“.

Přejděte dolů, dokud neuvidíte řádek „Verze obchodu Play“ - potřebujete ji.Klikněte na něj.

Pokud dojde k aktualizaci služby Play Market, zobrazí se zpráva „Nainstaluje se nová verze služby Play Market“.V tomto případě bude aplikace automaticky aktualizována, stačí počkat.Časem to může trvat až 5 minut nebo několik hodin - pravděpodobně to závisí na šířce pásma.

Pokud je však již nainstalována nejnovější verze aplikace, zobrazí se zpráva „V obchodě Play nejsou žádné aktualizace“.

Jak aktualizovat trh Play ručně?

Ne každý ví, že trh Play lze aktualizovat, i když je nainstalována nejnovější verze aplikace - nejprve je třeba odebrat aktualizace.To může být nezbytné, pokud aplikace nepracuje správně, vydává chyby atd.

Zatímco na trhu Play není třeba se dotýkat - přejděte naNastavení aplikace.

Otevřete seznam aplikací.

Vyhledejte aplikaci s názvem „Obchod Google Play“ a klepněte na ni.

Nyní musíte najít tlačítko pro odebrání aktualizací.Skryli jsme jej pod třemi tečkami v pravé horní části stránky.Klikněte na.

Potvrďte kliknutím na OK.

Odinstalace aktualizací byla dokončena.

Nyní otevřete službu Play Market, přejděte do nabídky, vyberte možnost „Settings“, klepněte na řádek „Verze obchodu Play“ a zobrazí se zpráva, že bude služba Play Market aktualizována.

Co se stane, pokud nekliknete na řádek?V každém případě by se aktualizace měla načíst automaticky bez asistence uživatele.Další věc, pokud se tak nestalo, může znamenat selhání systému.