Jak aktualizovat Instagram na telefonu nebo tabletu Android?

Ne všichni uživatelé rádi aktualizují nainstalované aplikace na svých mobilních zařízeních, často se domnívají, že se jedná o ztrátu času.Takže je to úplně špatně.Naopak, aktualizace je téměř vždy jedna plus.Například vývojáři uzavírají různé „díry“ od škodlivých souborů, objevují se nové funkce, je optimalizována spotřeba energie baterie atd.V případě, že mluvíme o Instagramu, jedná se také o nové filtry nebo aktualizované nástroje pro úpravu fotografií.Stručně řečeno, aktualizace je k dobrému, takže dnes budeme hovořit o tom, jak aktualizovat aplikaci Instagram.

Jak zjistím, zda je třeba Instagram aktualizovat?

Je to jednoduché.Otevřete Play Market a napište do hledáníinstagramneboinstagram .V každém případě bude oficiální žádost na prvním místě.

Otevřete aplikaci a pokud uvidíte tlačítko „Aktualizovat“, znamená to, že jste nenainstalovali nejnovější verzi Instagramu a musíte ji aktualizovat.

Jak aktualizovat Instagram pomocí Play Market

Nyní víte, že aplikace potřebuje aktualizaci.Chcete-li provést aktualizaci, klikněte na tlačítko „Aktualizovat“.

Pokud byly do aplikace přidány nové funkce, mohou být v případě potřeby vyžadována další oprávnění, která budete muset udělit kliknutím na tlačítko „Přijmout“.

Poté bude zahájena aktualizace aplikace.

Po dokončení aktualizace se Instagram automaticky aktualizuje, tlačítko „Otevřít“ se objeví v místě, kde bylo tlačítko „Aktualizace“.To jeoznačuje, že aplikace byla aktualizována.

Můžete jít jinou cestou.Vyvolejte nabídku Play Market (přejeďte prstem zleva z obrazovky doprava).Z nabídky vyberte „Moje aplikace a hry“.

Najděte aplikaci Instagram.Pokud je vedle něj tlačítko „Aktualizovat“, klikněte na něj a aktualizujte aplikaci, jak je popsáno výše.Pokud je uvedeno „Installed“, jako v našem případě, neexistují žádné aktualizace.

Jak aktualizovat Instagram bez Play Play?

Důrazně doporučujeme aktualizovat aplikace pouze ze služby Google Play Market.Instalace aplikací ze třetích stran může zařízení poškodit a na vině budete pouze vy.

Doporučujeme stáhnout soubor APK ze služby Play Market do počítače a poté jej nainstalovat do smartphonu. Zde je uvedeno, jak stáhnout soubor APK z Play Market, a zde - jak jej nainstalovat do zařízení.

Jak zjistím nainstalovanou verzi Instagramu?

Je to jednoduché.Otevřete nastavení, vyhledejte sekci s aplikacemi.

Dále najděte nainstalovanou aplikaci Instagram a klepněte na ni.

Výukový program pro video

Zde prosím uveďte verzi Instagramu.